Deco Grudzień 2013

Dziś druga porcja dekupażowych wypocin mojej lepszej Połówki (pierwsza jest do obejrzenia tutaj). Tym razem, z racji pory roku, głównie motywy świąteczne. A więc bombki, ozdóbki, ale też pudełeczka, podstawki i inne pierdółki. Jeżeli któryś z Czytelników miałby chęć i ochotę na ręcznie spreparowaną ozdóbkę na choinkę…

Kojarzy ktoś słynny rebus o ozdóbce na choinkę? Nie? Zatem proszę sobie poguglać…

…ozdóbkę na choinkę, ewentualnie puzderko z motywem przewodnim bądź też jakieś fikuśne opakowanie na prezent, niech da znać.

A zatem – do rzeczy. Oto przykładowe artefakty, które powstały w ciągu ostatnich paru dni, w pocie czoła między jedną a drugą pieluchą, między karmieniem a przewijaniem, między tędy a owędy.

Kliknięcie w obrazek sprawi, że obrazek się powiększy. Ponowne kliknięcie w powiększony obrazek sprawi, że powiększy się on raz jeszcze. Uwaga: z tym klikaniem to działa tylko na obrazkach. Prawdziwe pudełka, bombki i inne duperele można klikać do woli bez ryzyka, że zmienią rozmiar.

Wyjaśnienie: w trakcie tworzenia tego wpisu nie ucierpiała żadna sowa.

Zainteresowanych zapraszam do korespondencji na priv (namiary podane na stronie “O autorze“)


Zapisz się
Powiadom o
guest
6 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
ulinka
2013/12/16 00:07

Po pierwsze primo: zainwestuj w fotografa, bądź aparat, bądź światło dzienne bo zdjęcia są koszmarne 😛

Po drugie primo: obrazki na świeczkach są przyklejane czy wtapiane?

Po trzecie primo: wszystkie okrągłe pudełka z ptaszkami (w szczególności sowa i chyba gile) chętnie przygarnę 😀

ulinka
Reply to  xpil
2013/12/16 18:00

1.1. Jak chcesz, ale szkoda pracy Twojej Żony. Rób je przynajmniej przy świetle dziennym bez lampy i będzie dużo lepiej.

2.1. No to szacun. Też próbowałam wtapiać suszarką, ale chyba zbyt mocno się wczułam, co się świeczce chyba nie spodobało.

3.1. Ja za opiekę kasuję co łaska 😛 Pytanie ile wykasujecie za możliwość zaopiekowania się nimi.

AMI
AMI
2013/12/16 15:43

Ależ się Małżonka spracowała! Piękne! Jednocześnie spieszę donieść, że pierwszy obrazek się u mnie w większym wymiarze nie ładuje – błąd 404. Jeśli to u Kolegi błąd, to można by poprawić, coby się ktoś nie zniechęcił i do końca te cudeńka przejrzał 🙂

6
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x