Różności

Ktoś chętny do pracy w Irlandii?

Jeden z najczęściej czytanych na tym blogu wpisów to Hej ho! Hej ho! – prawdopodobnie dlatego, że wiele osób wciąż rozważa opcję emigracji na Zieloną Wyspę, a w tamtym artykule jest całkiem sporo praktycznych porad dotyczących szukania pracy w Irlandii.

Okazuje się jednak, że wcale nie trzeba (idąc za moim przykładem) uprawiać rozpaczliwej, jednoosobowej partyzantki, żeby znaleźć tutaj pracę. Równie dobrze można skorzystać z usług firm wspierających takie inicjatywy.

Zazwyczaj niechętnie reklamuję cudze usługi lub produkty (ten blog jest z założenia niedochodowy, a więc reklamy są na nim niemile widziane). Jednak, jak już wiele razy pisałem, jeżeli uznaję, że jakaś firma, produkt bądź usługa są warte zainteresowania, chętnie o nich tutaj piszę.

Jeżeli więc dzięki dzisiejszemu wpisowi chociaż jeden krajan podejmie decyzję o emigracji (i może nawet znajdzie tu pracę!), uznam to za swój mały, prywatny sukces 🙂

Aha, żeby nie było niejasności – nie jestem w żaden sposób powiązany z tą firmą – a w szczególności nie zapłacili mi oni za reklamę. Po prostu uważam, że porządnie wykonują swoją robotę, a więc – czemu by nie?

——– początek ogłoszenia ——–
Do Polski przyjadą przedstawiciele dziesięciu firm teleinformatycznych z Irlandii. Firmy te poszukują programistów, architektów oprogramowania, analityków, testerów, kierowników projektów. W kilkukrotnie mniejszej od Polski Irlandii jest ponad sześćset prężnie rozwijających się, działających na całym świecie, małych i średnich firm tworzących oprogramowanie. Poszukują one osób z co najmniej dwu-trzyletnim doświadczeniem i znajomością angielskiego oraz chęcią zamieszkania w Irlandii. Spotkania z kandydatami odbędą się 15 maja w Warszawie w hotelu Hyatt i 17 maja w Gdańsku Inkubatorze Starter.

Więcej tutaj: http://enterprise-ireland.com.pl/index.php?mact=News%2Ccntnt01%2Cdetail%2C0&cntnt01articleid=21&cntnt01returnid=32

A także tutaj: http://www.youtube.com/user/ITHappeningHere
——– koniec ogłoszenia ——–

Tymczasem wracam na zmywak.

O’le!

Tagi
Pokaż więcej

xpil

Po czterdziestce. Żonaty. Dzieciaty. Komputerowiec. Krwiodawca. Emigrant. Rusofil. Lemofil. Sarkastyczny. Uparty. Mól książkowy. Ateista. Apolityczny. Nie oglądam TV. Uwielbiam matematykę. Walę prosto z mostu. Gram na paru instrumentach. Lubię planszówki. Słucham bluesa, poezji śpiewanej i kapel a'capella. || Kliknij tutaj po więcej szczegółów ||

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Close