Ktoś chętny do pracy w Irlandii?

Jeden z najczęściej czytanych na tym blogu wpisów to Hej ho! Hej ho! – prawdopodobnie dlatego, że wiele osób wciąż rozważa opcję emigracji na Zieloną Wyspę, a w tamtym artykule jest całkiem sporo praktycznych porad dotyczących szukania pracy w Irlandii.

Okazuje się jednak, że wcale nie trzeba (idąc za moim przykładem) uprawiać rozpaczliwej, jednoosobowej partyzantki, żeby znaleźć tutaj pracę. Równie dobrze można skorzystać z usług firm wspierających takie inicjatywy.

Zazwyczaj niechętnie reklamuję cudze usługi lub produkty (ten blog jest z założenia niedochodowy, a więc reklamy są na nim niemile widziane). Jednak, jak już wiele razy pisałem, jeżeli uznaję, że jakaś firma, produkt bądź usługa są warte zainteresowania, chętnie o nich tutaj piszę.

Jeżeli więc dzięki dzisiejszemu wpisowi chociaż jeden krajan podejmie decyzję o emigracji (i może nawet znajdzie tu pracę!), uznam to za swój mały, prywatny sukces 🙂

Aha, żeby nie było niejasności – nie jestem w żaden sposób powiązany z tą firmą – a w szczególności nie zapłacili mi oni za reklamę. Po prostu uważam, że porządnie wykonują swoją robotę, a więc – czemu by nie?

——– początek ogłoszenia ——–
Do Polski przyjadą przedstawiciele dziesięciu firm teleinformatycznych z Irlandii. Firmy te poszukują programistów, architektów oprogramowania, analityków, testerów, kierowników projektów. W kilkukrotnie mniejszej od Polski Irlandii jest ponad sześćset prężnie rozwijających się, działających na całym świecie, małych i średnich firm tworzących oprogramowanie. Poszukują one osób z co najmniej dwu-trzyletnim doświadczeniem i znajomością angielskiego oraz chęcią zamieszkania w Irlandii. Spotkania z kandydatami odbędą się 15 maja w Warszawie w hotelu Hyatt i 17 maja w Gdańsku Inkubatorze Starter.

Więcej tutaj: http://enterprise-ireland.com.pl/index.php?mact=News%2Ccntnt01%2Cdetail%2C0&cntnt01articleid=21&cntnt01returnid=32

A także tutaj: http://www.youtube.com/user/ITHappeningHere
——– koniec ogłoszenia ——–

Tymczasem wracam na zmywak.

O’le!

Autor: xpil

Po czterdziestce. Żonaty. Dzieciaty. Komputerowiec. Krwiodawca. Emigrant. Rusofil. Lemofil. Sarkastyczny. Uparty. Mól książkowy. Ateista. Apolityczny. Nie oglądam TV. Uwielbiam matematykę. Walę prosto z mostu. Gram na paru instrumentach. Lubię planszówki. Słucham bluesa, poezji śpiewanej i kapel a’capella. || Kliknij tutaj po więcej szczegółów ||

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar