Sto powodów do uśmiechu (edycja: marzec 2017)

Stali Czytelnicy blogu…

… i się zmęczyli, i usiedli, i już nie stoją…

… o czym to ja…

… aha, właśnie. Stali Czytelnicy blogu xpil.eu wiedzą, że od czasu do czasu wrzucam tu serie obrazków ku pokrzepieniu przepon, ponieważ śmiech to zdrowie. Tradycyjnie już proszę się spodziewać treści politycznie niepoprawnych. Żadnej golizny nie ma (o ile za takową nie uznamy rysunku czyjegoś Wacława). Zasadniczo bezpieczne do oglądania w pracy, akcentuję jednak słowo „zasadniczo”. Opinions may vary.

Śmiechostki, listopad 2016

Dziś lista śmiesznych obrazków i filmików, które w listopadzie 2016 roku uruchomiły moje gruczoły artystyczno-humorystyczne.

Ostrzegam, będzie mieszanka rzeczy ładnych i brzydkich, śmiesznych i strasznych. Dużo memów pościąganych z różnych dziwnych miejsc. Żadnej golizny (nie licząc Janusza z Grójca), więc można śmiało oglądać w pracy jakby co… Ale przypominam, każdy z nas ma inne poczucie humoru, proszę się więc za bardzo nie obrażać tu czy tam. Śmiech to zdrowie 😉

Statek, tymianek, seler etcetera

Mam znajomego o dźwięcznym, polskim, szlacheckim imieniu Tadeusz. Kolega ów od wczesnych lat młodzieńczych ma ksywę Statek. No bo „Jedziemy gdzieś z Tadkiem”, prawda?

Inna zabawna historia to ulica Janka Wiśniewskiego. Można nią jechać w różne miejsca. No i „jedziesz tym Jankiem w stronę estakady…” – i już mamy ulicę Tymianka zamiast jakiegoś tam Wiśniewskiego.