Młoda rysuje

Wypociny mojej córki.

Banan

Zgodnie z zapowiedzią, do truskawki i pomarańczy dołączył na końcu banan: Cała trójka wygląda tak: Nie wiem jak Wam, ale mi pomarańcza podoba się najbardziej.

Czytaj dalej »

Pomarańcza

Pamiętacie truskawkę? Nasza latorośl stwierdziła, że truskawce przydałoby się towarzystwo i dorysowała jej koleżankę. Nie wiem jak ona to robi; wydaje się, że z ekranu zaraz zacznie kapać sok pomarańczowy: Potem do kompletu doszedł jeszcze banan, ale o tym napiszę już innym razem.

Czytaj dalej »

Dziura

Córka wzięła kredki i narysowała opowieść o tym, że wszystko prędzej czy później wpadnie do dziury. Trochę jej to zajęło, bo to A3, ale efekt – przepiękny.

Czytaj dalej »

Fotel

Gdyby mi kazali narysować fotel, wyglądałby jak kolonia patyczaków. Młoda jednak stanęła na wysokości zadania – efekt poniżej. Kredki. Marzec 2020.

Czytaj dalej »

Merlin 2

Jeszcze jeden rysunek z “Merlina” – tym razem obydwaj główni bohaterowie. Styczeń 2020. Bradley James (Król Artur) i Colin Morgan (Merlin)

Czytaj dalej »

Yenna

Po emisji Netflixowego “Wiedźmina” Młoda przeczytała cały Pięcioksiąg Sapkowskiego (pierwszą część w oryginale, resztę po angielsku). Nadeszła faza fascynacji Wiedźminem 😉 Poniżej Yennefer w Netflixowej wersji. Ołówek. Rysowane na przełomie 2019/2020. Anna Chalotra jako Yennefer A tutaj fragment plakatu, który posłużył jako wzór:

Czytaj dalej »

Crowley

Młoda ma talent do wyszukiwania fajnych seriali. “The Good Omens” to jeden z nich. Tutaj Crowley podrzuca jabłko. Ołówek. A tu oryginalny plakat:

Czytaj dalej »