Techniczne

I po przeprowadzce

Przepraszam wszystkich troje Czytelników za chwilowe zamieszanie na blogu. Mój poprzedni dostawca hostingu rozjuszył mnie do białości i przeniosłem się od nich w trybie natychmiastowo-awaryjnym. Nie będzie dostawca hostingu pluł nam w twarz!

Podążyłem za poradą kilku osób i zaryzykowałem przeprowadzkę na ovh.pl – zobaczymy co z tego będzie. Póki co bardzo mi się podoba. Mają konkurencyjne ceny: roczny hosting kosztuje u nich niecałe €30 podczas kiedy w HostGator płaciłem niecałe €80 a w Innovated Web ciut ponad €40.

OHV nie narzucają limitów na transfer (przypuszczam, że to w granicach tzw. zdrowego rozsądku, czyli jak zacznę wystawiać publicznie duże ilości filmów przyrodniczych, mogą mi obciąć – ale nie zamierzam). Dają 25GB przestrzeni dyskowej. Generalnie wygląda OK.

Poprzednie hostingi też wyglądąły OK na początku…

Straciłem ze dwa albo trzy ostatnie wpisy (w tym jeden o nowym budżecie irlandzkim). Straciłem kilka komentarzy. Straciłem wszystkie, skrzętnie gromadzone statystyki odwiedzin. Straciłem też wszystkie obrazki z początkowych wpisów.

Ale nic to!

Pozdrawiam i życzę sobie wielu lat szczęśliwego hostingu 😉

A póki co na tapecie Indie – lada dzień będzie kolejny odcinek.

O’le!

Tagi
Pokaż więcej

xpil

Po czterdziestce. Żonaty. Dzieciaty. Komputerowiec. Krwiodawca. Emigrant. Rusofil. Lemofil. Sarkastyczny. Uparty. Mól książkowy. Ateista. Apolityczny. Nie oglądam TV. Uwielbiam matematykę. Walę prosto z mostu. Gram na paru instrumentach. Lubię planszówki. Słucham bluesa, poezji śpiewanej i kapel a'capella. || Kliknij tutaj po więcej szczegółów ||
Close