Ogólne

Jak pech, to pech

Dzisiejszy dzień zapisze się czarnymi literami w historii dublińskich statystyk wypadków.
Rano na M50 ciężarówka rozjechała osobówkę, babeczka z osobówki w ciężkim stanie wylądowała w szpitalu. M50 zamknięta w okolicach J7, przez co ludzie próbują objeżdżać od północy tunelem, przez co tunel się kompletnie zapchał i też trzeba go było zamknąć.

Niezależnie od tego jakiś pieszy się wtarabanił pod tramwaj czerwonej linii.

Tak więc jeżeli ktoś dojeżdża do pracy przez skrzyżowanie numer 7 (na M50), to się prawie na pewno spóźni, nieważne, autobus czy samochód. A jak ktoś dojeżdża czerwonym Luasem, to się dla odmiany spóźni do pracy.

Na Bugu we Włodawie ubyło siedem…

Pokaż więcej

xpil

Po czterdziestce. Żonaty. Dzieciaty. Komputerowiec. Krwiodawca. Emigrant. Rusofil. Lemofil. Sarkastyczny. Uparty. Mól książkowy. Ateista. Apolityczny. Nie oglądam TV. Uwielbiam matematykę. Walę prosto z mostu. Gram na paru instrumentach. Lubię planszówki. Słucham bluesa, poezji śpiewanej i kapel a'capella. || Kliknij tutaj po więcej szczegółów ||

Dodaj komentarz

2 komentarzy do "Jak pech, to pech"

avatar
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Przemek
Gość

Ja na szczęście miałem nockę i z Tallafornication pustą autobaną na południe spokojnie wróciłem do dom 🙂

art
Gość

Mieszkam w Lucan i wczoraj wyjechałem kilka minut wcześniej. Myślałem, że to z tego powodu jest tak pusto – chyba pierwszy raz mogłem jechać o tej godzinie prawie setką. O wypadku, który zablokował M50 za mną dowiedziałem się później. Sam używam nawigacji online co się bardzo przydaje gdy powstają nieprzewidziane korki.

Close