W sieci blogów

Otrzymałem niedawno od kilku zaniepokojonych współblogerów zmartwione zapytanie, dlaczego linki do ich blogów „wyleciały” z mojego marginesu.

Już wyjaśniam.

Do niedawna lista blogów (i nie tylko – również innych miejsc w Sieci), na które regularnie zaglądam była statyczna. Miało to jedną zasadniczą wadę: strony/blogi nieaktywne (a nawet w międzyczasie skasowane) nadal tam wisiały i straszyły niebacznych klikaczy błędami.

Zmiana adresu blogu

UWAGA, UWAGA, UWAGA
Ważne ogłoszenie parafialne!

Od dnia dzisiejszego adres blogu uległ nieznacznej acz istotnej zmianie: usunąłem zeń fragment „/blog/”. Innymi słowy, od dziś blog działa pod adresem: xpil.eu (poprzednio: http://xpil.eu/blog/)

Wszystkie „stare” odnośniki powinny nadal działać poprawnie, więc jeżeli masz u siebie jakieś linki do moich starych artykułów, nie musisz ich zmieniać.

Nie ma również potrzeby regulowania czytników RSS – wszystkie ustawienia powinny działać „po staremu”.

Kombinator

Raz na jakiś czas powtarzam, że mój blog powinien trafić na listę leków dotowanych przez NFOZ, ponieważ fantastycznie leczy bezsenność. Oczywiście nie dorastam do pięt profesjonalistom – hipnotyzerom, którzy potrafią uśpić najbardziej zatwardziałego pacjenta za pomocą zaledwie pięcio-dziesięciominutowego seansu telewizyjnego (prym wiodą obrady Sejmu o planowanych podatkach na rozrzutniki gnoju, normalizacja gęstości skrętu sznurka do snopowiązałki, ewentualnie limity dotacji na opiekę nad tucznikami), niemniej jednak jakieś tam efekty uzyskuję.

Ale to wszystko tak bardziej dla jaj.