Znów ta sama plansza

https://xpil.eu/aalq9

Dziś króciutka recenzja gry, którą odkryłem całkiem niedawno, a która wessała mnie całkiem. Na szczęście na krótko, bo gra jest typu "przejdź wszystkie plansze1_that_level_again i zapomnij".

Gra nazywa się "That Level Again". Nazwa jest bardzo adekwatna, ponieważ każda z sześćdziesięciu czterech plansz wygląda identycznie. Ot, prościutka platformówka na jeden ekran. Po lewej stronie ekranu jest nasz ludzik, po prawej - zamknięte drzwi, na środku duży, czerwony przycisk, na który trzeba wejść, drzwi się otwierają, wędrujemy w prawo (uważając na wystające tu i ówdzie kolce), kończymy planszę... i oto oczom naszym ukazuje się kolejna plansza, identyczna z poprzednią. Ludzik po lewej, drzwi po prawej, duży, czerwony guzik pośrodku, trochę kolców. Wchodzimy na przycisk... i drzwi się nie otwierają. Czemu? Ha. Trzeba przeczytać nazwę planszy (jest na górze ekranu) (każda plansza ma inną) i wykombinować na jej podstawie, co zrobić, żeby przejść przez drzwi. Czasem trzeba nacisnąć guzik kilka razy. Czasem trzeba skoczyć na guzik z większej wysokości. A czasem...
3_that_level_again
Nie, nie będę zdradzał wszystkich tajemnic gry - w razie, gdyby ktoś jednak zechciał w nią zagrać po lekturze niniejszego wpisu.

Gra ma jeszcze jedną zaletę: jeżeli nie potrafimy wykombinować co w danej planszy zrobić, możemy - za cenę obejrzenia krótkiej reklamy - dostać podpowiedź, a właściwie odpowiedź na pytanie "Jak przejść tą cholerną planszę?". Pochwalę się, że na 64 plansze udało 4_that_level_againmi się zrobić całość używając tylko dwóch podpowiedzi (ilość podpowiedzi jest nielimitowana).

Gra jest dostępna zarówno na smartfony z Androidem jak też z IOS-em. Ponadto, jeżeli ktoś się mocno wciągnie, może zagrać w drugą część, o podchwytliwie brzmiącej nazwie "That Level Again 2" - póki co dostępna jest tylko wersja na Androida, ale pewnie lada chwila pojawi się też na telefony z logo jabłka.

A tu linki do gry:

Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=ru.iamtagir.game.android&hl=pl

Apple: https://itunes.apple.com/us/app/that-level-again/id1015720340?mt=8

https://xpil.eu/aalq9

Leave a Comment

Komentarze mile widziane.

Jeżeli chcesz do komentarza wstawić kod, użyj składni:
[code]
tutaj wstaw swój kod
[/code]

Jeżeli zrobisz literówkę lub zmienisz zdanie, możesz edytować komentarz po jego zatwierdzeniu.