Durny system

Wydawałoby się, taka prosta sprawa. A jednak, już któryś raz z rzędu przytrafia mi się kretyńska sytuacja ze znalezieniem transakcji na koncie.

No bo tak: pod koniec marca zostałem oddelegowany pozamiatać trochę liści zagramanicą (okazuje się, że zagramaniczni ludzie też mają liście!). Zagramanicę udałem się samolotem. A na lotnisko – autkiem, pozostawionym na parkingu, za który to parking zapłaciłem kartą kredytową.

Miesiąc później rozliczam sobie wydatki służbowe i okazuje się, że zapomniałem wziąć potwierdzenie zapłaty za ten parking, wymagane przez system księgowy mojego pracodawcy, żeby mi tę kasę oddać w następnej pensji. No to ja myk-myk zaglądam na konto bankowe on-line co by rzeczone potwierdzenie druknąć. A tam się okazuje, że transakcje bieżące widzę wstecz tylko do początku kwietnia, natomiast transakcje historyczne tylko do połowy marca. Okienko 15-31 marca jest niedostępne.

Bardzo to jest niewygodne. Muszę teraz odczekać ze dwa tygodnie i wyciągnąć tę transakcję z historii, i zaaplikować o zwrot miesiąc później. Nie są to jakieś kosmiczne kwoty, ot, paręnaście Jerzych, jednak drażniące jest to, że bank, który słono kasuje za swoje usługi, jednocześnie uniemożliwia wgląd we wszystkie transakcje. Zawsze będzie to nieszczęsne okienko sprzed 2-3 tygodni, które będzie niedostępne, choćbym nie wiem jak się natężał.

Wrrr.


2
Dodaj komentarz

avatar
Obrazki i zdjęcia
 
 
 
Filmy
 
 
 
Inne
 
 
 
1 Wątki komentarzy
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
xpilSlaveckM Recent comment authors
  Zapisz się  
Powiadom o
SlaveckM
Gość
SlaveckM
offline

Irlandzki system bankowy bywa rozbrajający 🙂 Ale i tak jest lepiej, niż było na początku 😀 Z łezką w oku wspominam usługi online w BoI za pomocą wymiany listów z kodami za pomocą An Post 😀