No to siup!

Dokładnie rok temu wpadłem na dość stary i całkiem wyświechtany pomysł: świat jest pełen absurdów, założę więc blog absurdalny!

Od słów do czynów droga krótka. Materiału na start miałem w głowie mnóstwo, siadłem więc i zabrałem się za pisanie.

Minęło parę tygodni i worek z pomysłami wysechł. Zagadałem więc do dwójki zaufanych kumpli (z mózgami równie prostopadłymi do naszej rzeczywistości jak mój), czy nie mieliby ochoty dorzucić swoich pięciu absurdalnych groszy – otóż mieli, jak najbardziej!

Przez rok napisaliśmy łącznie dziewięćdziesiąt pięć artykułów, co daje średnią nieco ponad jeden artykuł na cztery dni. Nie najgorzej, chociaż prawdę mówiąc średnia ta jest mocno oszukana – na początku istnienia serwisu pomysły leciały szerokim strumieniem i pisaliśmy praktycznie codziennie, czasem częściej. Ostatnio piszemy jeden, góra dwa wpisy na miesiąc.

Na szczęście to nie są wyścigi.

Niniejszym prezentuję Państwu Siupy: nasz Portal Informacji Niepoważnych

!KLIK!

Jeżeli komuś jest smutno albo mu się nudzi, niech zagląda na Siupy śmiało. Znaleźć tam można zarówno artykuły naukowe, recenzje nowinek technologicznych, wiadomości ze świata polityki i biznesu, jak również zwyczajne opowieści z życia codziennego ludzi z całego świata.

Jeżeli ktoś miałby ochotę zaistnieć na łamach Siupów, niech podeśle swoją historię. Zobaczę, co da się zrobić 😉

A jeżeli ktoś chadza regularnie w moherowych kapeluszach tudzież poszukuje Prawd Najprawdziwszych, niech lepiej omija Siupy z daleka. Niektórzy zbyt łatwo dają się obrazić, potem może być ciężko się odbrazić.

O.


Zapisz się
Powiadom o
guest
10 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
10
0
Zapraszam do skomentowania wpisu.x
()
x