No to siup!

Bo jeden blog to za mało, czyli o mrocznej stronie blogowania 😉

Dokładnie rok temu wpadłem na dość stary i całkiem wyświechtany pomysł: świat jest pełen absurdów, założę więc blog absurdalny!

Od słów do czynów droga krótka. Materiału na start miałem w głowie mnóstwo, siadłem więc i zabrałem się za pisanie.

Minęło parę tygodni i worek z pomysłami wysechł. Zagadałem więc do dwójki zaufanych kumpli (z mózgami równie prostopadłymi do naszej rzeczywistości jak mój), czy nie mieliby ochoty dorzucić swoich pięciu absurdalnych groszy – otóż mieli, jak najbardziej!

Przez rok napisaliśmy łącznie dziewięćdziesiąt pięć artykułów, co daje średnią nieco ponad jeden artykuł na cztery dni. Nie najgorzej, chociaż prawdę mówiąc średnia ta jest mocno oszukana – na początku istnienia serwisu pomysły leciały szerokim strumieniem i pisaliśmy praktycznie codziennie, czasem częściej. Ostatnio piszemy jeden, góra dwa wpisy na miesiąc.

Na szczęście to nie są wyścigi.

Niniejszym prezentuję Państwu Siupy: nasz Portal Informacji Niepoważnych

!KLIK!

Jeżeli komuś jest smutno albo mu się nudzi, niech zagląda na Siupy śmiało. Znaleźć tam można zarówno artykuły naukowe, recenzje nowinek technologicznych, wiadomości ze świata polityki i biznesu, jak również zwyczajne opowieści z życia codziennego ludzi z całego świata.

Jeżeli ktoś miałby ochotę zaistnieć na łamach Siupów, niech podeśle swoją historię. Zobaczę, co da się zrobić 😉

A jeżeli ktoś chadza regularnie w moherowych kapeluszach tudzież poszukuje Prawd Najprawdziwszych, niech lepiej omija Siupy z daleka. Niektórzy zbyt łatwo dają się obrazić, potem może być ciężko się odbrazić.

O.

Autor: xpil

Po czterdziestce. Żonaty. Dzieciaty. Komputerowiec. Krwiodawca. Emigrant. Rusofil. Lemofil. Sarkastyczny. Uparty. Mól książkowy. Ateista. Apolityczny. Nie oglądam TV. Uwielbiam matematykę. Walę prosto z mostu. Gram na paru instrumentach. Lubię planszówki. Słucham bluesa, poezji śpiewanej i kapel a'capella. || Kliknij tutaj po więcej szczegółów ||

Dodaj komentarz

10 komentarzy do "No to siup!"

Powiadom o
avatar
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
bobiko
Gość

wprowadz jeszcze reklamy i sponsorowane wpisy w stylu aszdziennika 😀

dychadziennie
Gość

a to Ty! Kibicuję inicjatywie!

Jaro
Gość

nie moje klimaty ten nowy blog

5000lib
Gość

Gratulacje dla Was. I metra wody pod kilem (sodowa Wam nie grozi)!

Robert
Gość

Jaki ten świat mały! Czy wszystko kręci się wokół Twoje osoby? 😀 Szczęśliwie Siupy odwiedzam w miarę regularnie 🙂

Andrzej
Gość

Siupy są fajne, ale trochę robicie konkurencję aszdziennikowi 🙂