Techniczne

Tygodnik?

Kolega niedawno zasugerował mi, że zamiast prowadzić bloga codziennego, mógłbym spróbować formy tygodnika. Tym samym poprawiłbym jakość nowych wpisów (więcej czasu na ich przygotowanie) a także miał więcej czasu „na życie”.

Póki co mam gotowe materiały na najbliższe 3 dni (oraz pomysły na kolejne 2). Zastanawiam się jednak nad tym tygodnikiem ponieważ bydlę ze mnie leniwe.

W swej naiwności wierzę, że mam jakieś tam grono czytelników – prawdopodobnie jednak są to ludzie mający chroniczne problemy z zasypianiem, którzy wypróbowali już najsilniejszą możliwą chemię (nie wykluczam też odrobiny fizyki) i mimo to jedyny dla nich sposób na sen to lektura jednego – góra dwóch – losowych akapitów tego bloga.

Ciekawi mnie jaka byłaby ich reakcja na zmniejszenie częstotliwości. Prawdopodobnie będzie to jednak głośne „chrrrrr-pppffffff” jako że większość z nich właśnie usypia…

Jakieś opinie?

Tagi
Pokaż więcej

xpil

Po czterdziestce. Żonaty. Dzieciaty. Komputerowiec. Krwiodawca. Emigrant. Rusofil. Lemofil. Sarkastyczny. Uparty. Mól książkowy. Ateista. Apolityczny. Nie oglądam TV. Uwielbiam matematykę. Walę prosto z mostu. Gram na paru instrumentach. Lubię planszówki. Słucham bluesa, poezji śpiewanej i kapel a'capella. || Kliknij tutaj po więcej szczegółów ||

Dodaj komentarz

2 komentarzy do "Tygodnik?"

avatar
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
valdie68
Gość

Musisz utrzymać starych i zdobywać nowych czytelników. To nie jest paradoks. Wystarczy tych i tych zainteresować tematem.

I nie da się przyciągnąć wszystkich…

valdie68
Gość

Moja rada: Więcej o seksie, egzystencjalności, ego i eretyzmowi 🙂

Close