Tygodnik?

Kolega niedawno zasugerował mi, że zamiast prowadzić bloga codziennego, mógłbym spróbować formy tygodnika. Tym samym poprawiłbym jakość nowych wpisów (więcej czasu na ich przygotowanie) a także miał więcej czasu „na życie”.

Póki co mam gotowe materiały na najbliższe 3 dni (oraz pomysły na kolejne 2). Zastanawiam się jednak nad tym tygodnikiem ponieważ bydlę ze mnie leniwe.

W swej naiwności wierzę, że mam jakieś tam grono czytelników – prawdopodobnie jednak są to ludzie mający chroniczne problemy z zasypianiem, którzy wypróbowali już najsilniejszą możliwą chemię (nie wykluczam też odrobiny fizyki) i mimo to jedyny dla nich sposób na sen to lektura jednego – góra dwóch – losowych akapitów tego bloga.

Ciekawi mnie jaka byłaby ich reakcja na zmniejszenie częstotliwości. Prawdopodobnie będzie to jednak głośne „chrrrrr-pppffffff” jako że większość z nich właśnie usypia…

Jakieś opinie?

Autor: xpil

Po czterdziestce. Żonaty. Dzieciaty. Komputerowiec. Krwiodawca. Emigrant. Rusofil. Lemofil. Sarkastyczny. Uparty. Mól książkowy. Ateista. Apolityczny. Nie oglądam TV. Uwielbiam matematykę. Walę prosto z mostu. Gram na paru instrumentach. Lubię planszówki. Słucham bluesa, poezji śpiewanej i kapel a'capella. || Kliknij tutaj po więcej szczegółów ||

Dodaj komentarz

2 komentarzy do "Tygodnik?"

Powiadom o
avatar
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
valdie68
Gość

Musisz utrzymać starych i zdobywać nowych czytelników. To nie jest paradoks. Wystarczy tych i tych zainteresować tematem.

I nie da się przyciągnąć wszystkich…

valdie68
Gość

Moja rada: Więcej o seksie, egzystencjalności, ego i eretyzmowi 🙂