10 pytań do, czyli testujemy quiz-maszynę od Forminatora.

https://xpil.eu/68w

Jakiś czas temu przesiadłem się z WP Forms na Forminatora.

Dla niewtajemniczonych: to takie wtyczki do WordPress, które umożliwiają tworzenie własnych formularzy. W moim przypadku używam ich głównie do zagadek.

Forminator może wygląda trochę mniej atrakcyjnie, ale za to ma bogatsze wnętrze. A konkretnie: niektóre opcje dostępne w WP Forms wyłącznie po opłaceniu niemałej rocznej subskrypcji, we Forminatorze są za friko.

Przyglądając się opcjom Forminatora zauważyłem, że ma on wbudowaną quiz-maszynkę. Można z automatu tworzyć zarówno quizy jak też formularze typu "badanie osobowości". Ponieważ nigdy wcześniej czymś takim się nie bawiłem, postanowiłem dziś spróbować.

Niniejszym prezentuję więc quiz, dzięki któremu dowiesz się jakim operatorem SQL jesteś 🙂 Wystarczy odpowiedzieć na 10 prostych pytań.

Quiz nie zbiera żadnych danych osobowych

No to lecimy:

Jakim operatorem SQL jesteś?

Odpowiedz na dziesięć prostych pytań aby poznać prawdziwą naturę swojej eskuelowości.

https://xpil.eu/68w

10 komentarzy

 1. W pierwszym pytanie dostrzegam, jako osoba lekko tylko obsesyjna, brak jednej opcji do wyboru – przesypuję/przekładam połowę zawartości pełnego pudełka do pustego, aby było po równo.

 2. Wybacz, że się czepiam. W drugim pytaniu brakuje mi odpowiedzi – skręcam w prawo/lewo i wszystkie kolejne rozwidlenia też skręcam w prawo/lewo. Coś czuję, że się nie dowiem jakim jestem operatorem 🙁

 3. I jeszcze chciałem powiedzieć, że kwadraciki sugerują możliwość zaznaczenia wielu odpowiedzi. Cóż za rozczarowanie. Nie mogę mieć jednocześnie karabinu snajperskiego i nabojów do niego 🙁

  1. Supertajny trick polega na tym, żeby zrobić ankietę dwa razy. Za pierwszym razem wybierasz karabin, za drugim – naboje. Tylko ćśśś nie mów nikomu.

 4. Na ostatnie pytanie kwizu: “Borys jest online” i zastanawia się “Czy ja wrócę, to nie wiem, ale faktycznie, to była”…
  – panda na eukaliptusie
  – eukaliptus na pandzie
  – ostra jazda dwóch pand pod eukaliptusem
  – pijany koala na bambusie śniący o zerżnięciu obu pand na eukaliptusie

  UPDATE
  Przed tworzeniem kwizów lubisz wypić lub postrzelać do eukaliptusów. 🙂

  P.S. Sorki, nie mogłem się powstrzymać, uwielbiam takie szewskie pomyłki…

Leave a Comment

Komentarze mile widziane.

Jeżeli chcesz do komentarza wstawić kod, użyj składni:
[code]
tutaj wstaw swój kod
[/code]

Jeżeli zrobisz literówkę lub zmienisz zdanie, możesz edytować komentarz po jego zatwierdzeniu.