Techniczne

Bo się da

Raz jeszcze zachciało mi się nieco zmodyfikować wygląd strony głównej blogu.

Nie wiem po co. Chyba głównie dlatego, że się da.

Motyw pozostał bez zmian.

Pasek na górze również się nie zmienił. Jest przycisk home (słabo widoczny na urządzeniach z małym ekranem), jest menu, wyszukiwajka i Maszyna Losująca.

Poniżej zaś…

  • Ostatni wpis z obrazkiem
  • cztery poprzednie wpisy – bez obrazków
  • trochę zabawy licznikami
  • trochę cytatów
  • różne kategorie, wraz z linkami do losowych wpisów z każdej kategorii

Na samej górze zaś – mały żarcik, czyli tekst animowany z mnóstwem bzdurnych informacji (wyciągniętych – jakże by inaczej – z lemowej „Cyberiady”, z opowiadania o Zbóju Gębonie). Jeżeli ktoś dotrwał do końca, prawdopodobnie zasługuje na medal z kartofla.

Nie wiem, czy teraz jest lepiej czy gorzej. Jeżeli zaobserwuję drastyczny spadek oglądalności, może wrócę do poprzedniego układu. A może nie.

Tak czy siak, miłego czytania!

Pokaż więcej

xpil

Po czterdziestce. Żonaty. Dzieciaty. Komputerowiec. Krwiodawca. Emigrant. Rusofil. Lemofil. Sarkastyczny. Uparty. Mól książkowy. Ateista. Apolityczny. Nie oglądam TV. Uwielbiam matematykę. Walę prosto z mostu. Gram na paru instrumentach. Lubię planszówki. Słucham bluesa, poezji śpiewanej i kapel a'capella. || Kliknij tutaj po więcej szczegółów ||

Dodaj komentarz

12 komentarzy do "Bo się da"

avatar
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
czarT
Gość

Bry czór :0) To piszę ja. Byłem, czytałem i nie mam zdania …

Jacek
Gość

Ach, na głównej! Bo patrzę na tę stronę i ani żarciku na górze, ani przycisku home. Bo ja tu nie wchodzę przez stronę główną tylko linkiem z netvibes. Strony głównej chyba nigdy nie widziałem. Sorry.

Basia
Gość
Po pierwsze, śmierć wcale nie jest usrana, no może czasami,ale i tak Cię wymyją. Po drugie, medalu z kartofla nie dostanę, bo cierpliwie czytałam tylko do momentu, kiedy zacząłeś używać dziwnych słów, do których musiałabym odpalić wielotomową encyklopedię, żeby pojąć o czym mowa. Po trzecie, to Ty powinieneś otrzymać medal z kartofla za oryginalne powitanie, którym mi z deka zaimponowałeś. Po czwarte, zaimponowałeś mi po raz drugi osą na rutinoscorbinie. Tu już ryknęłam śmiechem. 🙂 Po piąte, z deka mnie zawiodłeś, bo nie masz tu disqusa i muszę teraz wykonać miliony czynności by ten komentarz do Ciebie wysłać. To prawie… Więcej »
Loszmi
Gość

Nie da się nawigować. Porażka

Close