Cytaty to za mało

https://xpil.eu/t41

Śmieciowy blog, jakim czasem wydaje się być xpil.eu, musi mieć śmieci na marginesie, prawda?

Ostatnio więc oprócz losowego cytatu dodałem jeszcze losowy obrazek. Z założenia ma być śmiesznie, ale oczywiście jeżeli ktoś się niechcący obrazi, bo na obrazku będzie niewysmarkany nos Wielkiego Arkleseizure czy inny latawiec, to już trudno. Nie da się zrobić dobrze wszystkim 😉

Przy okazji chciałbym z tego miejsca serdecznie pozdrowić Sebastiana, twórcę wtyczki "Garee's Random Image". Cudeńko to niestety nie jest już dostępne w repozytoriach WordPressa (aczkolwiek można o tej wtyczce poczytać na ich oficjalnym blogu). Sebastian Forster a.k.a. "Garee" jest dziś ciężko uchwytny (strona https://www.garee.ch ledwie działa), ale wtyczkę można znaleźć na przykład tutaj.

Wtyczka działa tak, że spośród wszystkich wpisów z podanej kategorii losuje jeden obrazek, a następnie go wyświetla za pomocą wygodnego, bardzo elastycznie konfigurowalnego widżetu na blogu. Polecam!

Spędziłem dobre trzy dni na poszukiwaniach właśnie takiej wtyczki. Wszystkie inne, które udało mi się namierzyć, albo nie działają, albo są przeładowane reklamami o zakup wersji Pro.

Hm.

https://xpil.eu/t41

Leave a Comment

Komentarze mile widziane.

Jeżeli chcesz do komentarza wstawić kod, użyj składni:
[code]
tutaj wstaw swój kod
[/code]

Jeżeli zrobisz literówkę lub zmienisz zdanie, możesz edytować komentarz po jego zatwierdzeniu.