Cytaty to za mało

Kim jest Garee? Skąd pochodzi? Dokąd zmierza? Jak przenieść się w czasie? Gdzie podziały się moje pieniądze z pierwszej komunii? Odpowiedzi na te, jak również wiele innych pytań, z pewnością nie znajdziecie w tym wpisie.

Śmieciowy blog, jakim czasem wydaje się być xpil.eu, musi mieć śmieci na marginesie, prawda?

Ostatnio więc oprócz losowego cytatu dodałem jeszcze losowy obrazek. Z założenia ma być śmiesznie, ale oczywiście jeżeli ktoś się niechcący obrazi, bo na obrazku będzie niewysmarkany nos Wielkiego Arkleseizure czy inny latawiec, to już trudno. Nie da się zrobić dobrze wszystkim 😉

Przy okazji chciałbym z tego miejsca serdecznie pozdrowić Sebastiana, twórcę wtyczki „Garee’s Random Image”. Cudeńko to niestety nie jest już dostępne w repozytoriach WordPressa (aczkolwiek można o tej wtyczce poczytać na ich oficjalnym blogu). Sebastian Forster a.k.a. „Garee” jest dziś ciężko uchwytny (strona https://www.garee.ch ledwie działa), ale wtyczkę można znaleźć na przykład tutaj.

Wtyczka działa tak, że spośród wszystkich wpisów z podanej kategorii losuje jeden obrazek, a następnie go wyświetla za pomocą wygodnego, bardzo elastycznie konfigurowalnego widżetu na blogu. Polecam!

Spędziłem dobre trzy dni na poszukiwaniach właśnie takiej wtyczki. Wszystkie inne, które udało mi się namierzyć, albo nie działają, albo są przeładowane reklamami o zakup wersji Pro.

Hm.

Autor: xpil

Po czterdziestce. Żonaty. Dzieciaty. Komputerowiec. Krwiodawca. Emigrant. Rusofil. Lemofil. Sarkastyczny. Uparty. Mól książkowy. Ateista. Apolityczny. Nie oglądam TV. Uwielbiam matematykę. Walę prosto z mostu. Gram na paru instrumentach. Lubię planszówki. Słucham bluesa, poezji śpiewanej i kapel a'capella. || Kliknij tutaj po więcej szczegółów ||

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar