Nudności

Niedawno przytrafiła się memu blogowi mała wpadka – w ramach grzebania w ustawieniach udało mi się odłączyć go od JetPack-a (to taka wtyczka dodająca blogowi skrzydeł na różne dziwne sposoby), a po ponownym przyłączeniu okazało się, że zniknęły wszystkie subskrypcje.

Subskrybentów mam niewielu. W zasadzie dałoby się ich policzyć na palcach jednej ręki…

No ale mam. Kurdę. A tu – hyc i poznikali.

Napisałem do obsługi klienta JetPack, z raczej zerową nadzieją na jakąkolwiek odpowiedź. Ale okazało się, że to jednak solidna firma jest. Pracownik obsługi klienta, na stanowisku „Happiness Engineer” (tak miał w stopce), był w stanie odzyskać moje utracone subskrypcje. Tym samym znów będę spamował Wasze skrzynki mailowe, ha 😉

Z wpadek nieco większych, okazało się, że poprzedni motyw wyświetlał nieprawidłowo polskie literki. Tzn. nie wszystkie, tylko te z ogonkami i innymi ozdobnikami. Żeby było zabawniej (ale nie jest), u mnie oczywiście wszystko wyglądało cacy, więc gdyby nie uprzejma czujność (a może czujna uprzejmość? Hmmm…) moich Czytelników, nawet bym się o tym nie dowiedział.

Na zakończenie, żeby nie bylo, że tylko przynudzam, poprzynudzam jeszcze na inny temat. Otóż jeden z moich ulubionych blogerów, czyli wspominany już wcześniej i10, zbiera kasę na wykupienie domeny internetowej www.i10.pl. Pomysł na zebranie kasy ma dość zacny – otóż sprzedaje powierzchnię reklamową na swoim Srebrnym Szerszeniu (a raczej, jak sam go nazywa, Bezszelestnym), czyli złomie marki Daewoo Matiz. Cena jest niewygórowana: jedna złotówka za jeden centymetr kwadratowy. Jak ktoś się chce zareklamować w tak nietypowy sposób, niech sobie zajrzy po szczegóły na bloga www.idziesiec.pl. Śmiechu jest co niemiara, jak to u idziesięcia…


3
Dodaj komentarz

avatar
Obrazki i zdjęcia
 
 
 
Filmy
 
 
 
Inne
 
 
 
2 Wątki komentarzy
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
xpilTomasz Płókarz5000lib Recent comment authors
  Zapisz się  
Powiadom o
5000lib
Gość
5000lib
offline

Hej,
Mnie się i ogonki wyświetlały… Ale dzięki serdecznie za niebieski, nie daje po oczach jak czerwony,,, Chociaż nie piszesz długich wpisów…. To mówię/ piszę- w tych okolicznościach przyrody/ oczy_wiście, i sobie spokojnie wiszą.
Dzięki za info o Bezszelestnym, podam dalej, a co tam, sama nie potrzebuję, ale może ktoś, coś,,,
A powiadomienie o wpisie przyszło! Co szczęśliwi inżynieży to szczęśliwi inżynieży!

Tomasz Płókarz
Gość

Uprzejma spostrzegawczość.

A co do subskrypcji – jestem w nieustającym szoku, że ktoś tego używa. Jakieś dwa lata temu zauważyłem, ze na wielu polskich stronach internetowych – w tym „technologicznych” znowu zaczęły się pojawiać toplayery zachęcające do subskrybowania newslettera. I chociaż wiem że to nie przypadek, tzn. widocznie te zachęty są poparte badaniami skuteczności, to dalej ODMAWIAM przyjęcia do wiadomości uwiądu RSS-ów.

Powiedz że masz jakieś statystyki świadczące o tym, że RSS ma więcej subskrybentów niż newsletter, bo inaczej upiję się ze smutku.

(Przeglądając zaległe 1300 postów w AOL Readerze z ostatnich 3 dni, czekam na pozytywną odpowiedź…)