Co dalej? Ankieta

Część pierwsza „Opowieści z meekhańskiego pogranicza” pomalutku dobiega końca. Przyznaję, końcówka jest lepsza, niż początek – głównie dzięki postaci Jatecha (nie mam pojęcia, jak się to pisze, ponieważ znam książkę tylko z wersji audio), mistrza szermierki z wojowniczego plemienia Issaram o tradycji sięgającej trzech i pół tysiąca lat. Lubimy mistrzów szermierki, ponieważ kojarzą nam się oni niechybnie z Achają. A Achaję przecież też lubimy, c’nie?

A więc, wbrew poprzednim marudnym zapowiedziom niewykluczone, że jednak sięgnę po drugi tom. Ha!

Ale po drodze chcę sobie zrobić odsapkę od Wegnera, a okazję po temu mam srogą, bowiem podczas niedawnego odbałaganiania domowych pieleszy natrafiłem na dwie książki, których jeszcze nie czytałem, a które całkiem fajnie się zapowiadają.

Stąd też mam tu i teraz pytanie do moich wszystkich pięciu Czytelników: co powinienem przeczytać najpierw? Odpowiedź można rozwinąć w komentarzu – wszelkie za” i „przeciw” mile widziane.

[yop_poll id=”59″]

Autor: xpil

Po czterdziestce. Żonaty. Dzieciaty. Komputerowiec. Krwiodawca. Emigrant. Rusofil. Lemofil. Sarkastyczny. Uparty. Mól książkowy. Ateista. Apolityczny. Nie oglądam TV. Uwielbiam matematykę. Walę prosto z mostu. Gram na paru instrumentach. Lubię planszówki. Słucham bluesa, poezji śpiewanej i kapel a'capella. || Kliknij tutaj po więcej szczegółów ||

Dodaj komentarz

2 komentarzy do "Co dalej? Ankieta"

avatar
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Tomasz Malkiewicz
Gość

A gdzie „none of the above” 😛