LMY47X.N910FXXU1COH4

https://xpil.eu/g87yP

Powyższy ciąg znaków może wyglądać jak wzór chemiczny jakiegoś mocnego alkoholu. Zwłaszcza to "COH4" na końcu wygląda dość podejrzanie.

Tymczasem nie o alkohol tu chodzi, a o wersję Androida. Nie dalej bowiem, jak trzy dni temu Samsung zdecydował się wypuścić aktualizację OS-a dla mojej Patelni (Note 4).

Efekt: jest poprawa! Z mojego użyszkodnikowego punktu widzenia poprawiły się dwie rzeczy. Po pierwsze: działanie lewego przycisku (lewego, czyli tego w lewo od klawisza Home). Otóż poprzednio, przed aktualizacją, po stuknięciu w ten przycisk trzeba było czekać około sekundy na pojawienie się listy wszytkich uruchomionych programów. A teraz, po aktualizacji, lista ta pojawia się praktycznie od razu.

Dlaczego to jest fajne?

Głównie dlatego, że jak chcemy coś przepisać z jednej aplikacji do drugiej, robimy to sprawniej i szybciej. Przełączanie się między aplikacjami przestaje denerwować.

A po cholerę, zapyta znudzony Czytelnik, przepisywać coś między aplikacjami? Nie można kopiuj-wklej?

No właśnie czasami nie można. Bywa, że musimy przepisać coś ze zdjęcia. Albo z PDF-a. Na przykład numer telefonu z wizytówki. I tak dalej.

A po drugie, sprawniej działa przełączanie między pulpitami. Niby taki nowoczesny telefon, ale jednak przesuwanie pulpitów troszeczkę zamulało. A teraz nie zamula. Prawdopodobnie przenieśli więcej klamotów do szybkiej pamięci, dzięki czemu telefon po prostu działa lepiej.

Z pozostałych udogodnień, których zapewne jest multum, niczego nie zauważyłem. Telefon nadal działa tak, jak działał. I nawet da się z niego zadzwonić czasem...

https://xpil.eu/g87yP

Leave a Comment

Komentarze mile widziane.

Jeżeli chcesz do komentarza wstawić kod, użyj składni:
[code]
tutaj wstaw swój kod
[/code]

Jeżeli zrobisz literówkę lub zmienisz zdanie, możesz edytować komentarz po jego zatwierdzeniu.