Errare blogarum est

Listopadziowa nieoczekiwanka.

W algo-rytmy zBLOGowanych znów wkradł się błąd (ale bez wiel-), w efekcie którego mój blog raz jeszcze trafił na podium jako najlepszy blog w kategorii „Blog osobisty”.

W ten oto sposób udało mi się napisać zdanie, w którym słowo „blog” występuje aż cztery razy! Doskonałe ćwiczenie na poprawność stylistyczną, nieprawdaż…

Żeby było sympatyczniej, do pierwszej dziesiątki trafiły też dwa blogi, na które regularnie zaglądam: milion.ad3.eu oraz dychadziennie.pl.

A nie, skłamałem. Na milion.ad3.eu nie zaglądam. Ale zaglądam na inne blogi Andrzeja, a raz nawet udało mi się go namówić na gościnne występy na Siupach (o, tutaj: http://siupy.com/500-dostepne-dla-kazdego/ – zapraszam do lektury)

Dychadziennie z kolei to zakątek w Sieci, który cenię głównie za zwięzłość. Gość pisze na różne tematy, robi to ciekawie i konkretnie. Nie da się tam znudzić.

Na Bugu we Włodawie przybyło pięć…

Autor: xpil

Po czterdziestce. Żonaty. Dzieciaty. Komputerowiec. Krwiodawca. Emigrant. Rusofil. Lemofil. Sarkastyczny. Uparty. Mól książkowy. Ateista. Apolityczny. Nie oglądam TV. Uwielbiam matematykę. Walę prosto z mostu. Gram na paru instrumentach. Lubię planszówki. Słucham bluesa, poezji śpiewanej i kapel a’capella. || Kliknij tutaj po więcej szczegółów ||

Dodaj komentarz

8 komentarzy do "Errare blogarum est"

Powiadom o
avatar
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
5000lib
Gość

A może to nie jest błąd?
Nawet to nie jest wielbłąd?
Gra Tu rację. Znaczy, nie chodzi o rachunek (ten od prawdopodobieństwa- cholernie długie słowo).
Gratulacje,

Kasia
Gość

Gratulacje !!!

dychadziennie
Gość

Trochę się czuję wywołany do odpowiedzi, a w zasadzie to chciałem o czymś zupełnie innym: ten tamten blog milion coś tam to sam sprawdziłem i on już nie działa. Fejkowa strona okazała się lepsza od pisanej na (nie do końca) poważnie, heh. Poza tym, znów tak to jakoś policzyli, że za dużo punktów mam niż powinienem. Więc proponuję zmienić nazwę strony ze zblogowani na zfejkowani.

Malgo
Gość

Super!

Andrzej
Gość

Faktycznie jakiś błąd, bo million już od dłuższego czasu nie był aktualizowany, a jakieś 2 miechy temu całkiem go zamknąłem a treść pisanego opowiadania przeniosłem i ukryłem w moim głównym blogu.
Ale fajnie, że Ciebie wyniesiono na piedestał. Należało się 🙂