Techniczne

Garść statystyk

Trzy tygodnie temu wstawiłem na bloga cudo pod tytułem Flagcounter. Czego się przez ten czas dowiedziałem?

– Odwiedziło mnie pięciuset różnych gości, każdy z nich wygenerował (średnio) prawie sześć odsłon.
– Odwiedziny pochodzą z dziewiętnastu różnych państw, z czego prawie 75% z Polski i Irlandii, odrobina ze Stanów i z UK (razem 17%), reszta to drobnica (poniżej 2% na każde państwo)
– W kwestii przeglądarek zdecydowanie rządzi Ogniolis (44%), dalej Chrome (35%) oraz Safari (13%). IE nie widać w ogóle – aczkolwiek kategoria „Others” ma prawie 7% udziału, zakładam, że większość z tego to IE (a może Opera? pojęcia nie mam).
– Wśród systemów operacyjnych rządzą Windows 7 i Windows XP (razem prawie 68%, mniej więcj po równo 33.1% dla XP oraz 34.7% dla Siódemki). Reszta to rozmaite Linuksy (16%), Vista (15%) oraz inne (1%). Widać więc, że systemy operacyjne Małomiękkiego mają ponad 4/5 udziału.

Nudy, panie…

Tagi
Pokaż więcej

xpil

Po czterdziestce. Żonaty. Dzieciaty. Komputerowiec. Krwiodawca. Emigrant. Rusofil. Lemofil. Sarkastyczny. Uparty. Mól książkowy. Ateista. Apolityczny. Nie oglądam TV. Uwielbiam matematykę. Walę prosto z mostu. Gram na paru instrumentach. Lubię planszówki. Słucham bluesa, poezji śpiewanej i kapel a'capella. || Kliknij tutaj po więcej szczegółów ||

Dodaj komentarz

3 komentarzy do "Garść statystyk"

avatar
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
pendragon
Gość

Ogniolis rozszyfrowałem ale Małomiękki mnie zastanawia. Pomyślę jeszcze.

admin
Gość

Hint: M$

pendragon
Gość

ach 🙂

Close