My tu gadu gadu, a chłop jabłka rwie

Co prawda nie chłop, tylko Futrak, nie rwie tylko zamieszcza, i nie jabłka, tylko komentarze, ale cała reszta się zgadza co do joty.

Nie dalej jak wczoraj wieczorem, szesnastego lutego, w urodziny Kim Dżonga, w litewskie Święto Niepodległości, w rocznicę przyłączenia Górnego Śląska do Polski, ujawnienia Raportu Macierewicza, ostatniego paryskiego koncertu Chopina, w rocznicę wybrania Fidela Castro na premiera Kuby, w rocznicę urodzin Juliana Ursyna Niemcewicza, Johanna Straussa, Jerzego Korczaka i Czesława Niemena – no więc w tym jakże ważkim dla świata dniu Futrak wziął i zamieścił trzytysięczny komentarz na blogu xpil.eu.

W związku z tym nagradzam ww. Futraka wyróżnieniem w postaci niniejszego wpisu. Zachęcam również do umieszczenia komentarza numer 4000, który, jeżeli wierzyć ekstrapolacjom, pojawi się tutaj gdzieś w okolicach połowy września przyszłego roku.

Blog Futraków, w odróżnieniu od mojego, jest normalny. Trochę im tego zazdroszczę, że tak sobie potrafią blogować bez odwoływania się do liczb pierwszych.

Cóż.

Mogło być gorzej 😉


Zapisz się
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
2
0
Zapraszam do skomentowania wpisu.x
()
x