Ogólne

My tu gadu gadu, a chłop jabłka rwie

Co prawda nie chłop, tylko Futrak, nie rwie tylko zamieszcza, i nie jabłka, tylko komentarze, ale cała reszta się zgadza co do joty.

Nie dalej jak wczoraj wieczorem, szesnastego lutego, w urodziny Kim Dżonga, w litewskie Święto Niepodległości, w rocznicę przyłączenia Górnego Śląska do Polski, ujawnienia Raportu Macierewicza, ostatniego paryskiego koncertu Chopina, w rocznicę wybrania Fidela Castro na premiera Kuby, w rocznicę urodzin Juliana Ursyna Niemcewicza, Johanna Straussa, Jerzego Korczaka i Czesława Niemena – no więc w tym jakże ważkim dla świata dniu Futrak wziął i zamieścił trzytysięczny komentarz na blogu xpil.eu.

W związku z tym nagradzam ww. Futraka wyróżnieniem w postaci niniejszego wpisu. Zachęcam również do umieszczenia komentarza numer 4000, który, jeżeli wierzyć ekstrapolacjom, pojawi się tutaj gdzieś w okolicach połowy września przyszłego roku.

Blog Futraków, w odróżnieniu od mojego, jest normalny. Trochę im tego zazdroszczę, że tak sobie potrafią blogować bez odwoływania się do liczb pierwszych.

Cóż.

Mogło być gorzej 😉

Pokaż więcej

xpil

Po czterdziestce. Żonaty. Dzieciaty. Komputerowiec. Krwiodawca. Emigrant. Rusofil. Lemofil. Sarkastyczny. Uparty. Mól książkowy. Ateista. Apolityczny. Nie oglądam TV. Uwielbiam matematykę. Walę prosto z mostu. Gram na paru instrumentach. Lubię planszówki. Słucham bluesa, poezji śpiewanej i kapel a'capella. || Kliknij tutaj po więcej szczegółów ||

Dodaj komentarz

2 komentarzy do "My tu gadu gadu, a chłop jabłka rwie"

avatar
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Futrak
Gość

” nie chłop, tylko Futrak”

Ja nie wiem czy mam się za tę uwagę śmiertelnie obrazić, czy strzelić focha, czy może za karę spamować komentarzem co godzinę, ale sugerowanie, że Futrak nie jest chłopem uwłacza nie tylko mi, ale i mojej żonie 😉

Close