My tu gadu gadu, a chłop jabłka rwie

https://xpil.eu/sHz

Co prawda nie chłop, tylko Futrak, nie rwie tylko zamieszcza, i nie jabłka, tylko komentarze, ale cała reszta się zgadza co do joty.

Nie dalej jak wczoraj wieczorem, szesnastego lutego, w urodziny Kim Dżonga, w litewskie Święto Niepodległości, w rocznicę przyłączenia Górnego Śląska do Polski, ujawnienia Raportu Macierewicza, ostatniego paryskiego koncertu Chopina, w rocznicę wybrania Fidela Castro na premiera Kuby, w rocznicę urodzin Juliana Ursyna Niemcewicza, Johanna Straussa, Jerzego Korczaka i Czesława Niemena - no więc w tym jakże ważkim dla świata dniu Futrak wziął i zamieścił trzytysięczny komentarz na blogu xpil.eu.

W związku z tym nagradzam ww. Futraka wyróżnieniem w postaci niniejszego wpisu. Zachęcam również do umieszczenia komentarza numer 4000, który, jeżeli wierzyć ekstrapolacjom, pojawi się tutaj gdzieś w okolicach połowy września przyszłego roku.

Blog Futraków, w odróżnieniu od mojego, jest normalny. Trochę im tego zazdroszczę, że tak sobie potrafią blogować bez odwoływania się do liczb pierwszych.

Cóż.

Mogło być gorzej 😉

https://xpil.eu/sHz

2 komentarze

  1. ” nie chłop, tylko Futrak”

    Ja nie wiem czy mam się za tę uwagę śmiertelnie obrazić, czy strzelić focha, czy może za karę spamować komentarzem co godzinę, ale sugerowanie, że Futrak nie jest chłopem uwłacza nie tylko mi, ale i mojej żonie 😉

    1. Oj, w sensie nie chłop że nie taki pańszczyźniany. W inne aspekty chłopstwa, w szczególności kojarzone powszechnie z żoną, nie zaglądam 😉

Leave a Comment

Komentarze mile widziane.

Jeżeli chcesz do komentarza wstawić kod, użyj składni:
[code]
tutaj wstaw swój kod
[/code]

Jeżeli zrobisz literówkę lub zmienisz zdanie, możesz edytować komentarz po jego zatwierdzeniu.