No i wykrakałem

Cieszyłem się niedawno z prezentów książkowych lecących w moją stronę ze wszystkich stron. Zdaje się, że otworzyłem tym samym jakąś lawinę – właśnie się dowiedziałem, że kolejny znajomy pisarz wydaje na dniach nową książkę, a więc – jak znam życie – załapię się na egzęplaż z autografem.

Pisarz ów to Piotrek Czerwiński, a nowa książka nosi tytuł “Pigułka wolności”. Sądząc po zapowiedziach, będzie ciekawie – alternatywny świat, bardzo podobny do naszego współczesnego, z Facebookiem w roli głównej. Bohater zakłada konto na FB i w bardzo krótkim czasie okazuje się, że wokół tego jego konta nadbudowano całą wielką ideologię. Gość staje się sławny i bogaty, a jak wiadomo z dużymi pieniędzmi na ogół wiążą się duże kłopoty. Pojawia się też pewna kobieta…

Czy nowa powieść spełni oczekiwania czytelników – nie mam pojęcia i nie bardzo mnie to obchodzi. Czy spełni moje oczekiwania? To okaże się już na początku października. Dotychczas się na Czerwińskim jeszcze nie przejechałem (aczkolwiek do kompletu brakuje mi jeszcze “Pokalania”, które muszę gdzieś upolować) więc jestem dobrej myśli.

Pożyjemy, zobaczymy.


Zapisz się
Powiadom o
guest
3 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
3
0
Zapraszam do skomentowania wpisu.x
()
x