Nowa pozycja

https://xpil.eu/xpmkL

... pozycja, powiadam, ale nie żadne tam fiku-miku, tylko w menu. Pozycja w menu. Dla Czytelników mobilnych menu to to takie cóś, co się pojawia, jak się dźgnie paluchem w te takie trzy poziome kreski na górze po prawej. A dla nie-mobilnych (są jeszcze tacy?) - to wykaz takich różnych cosiów na górze strony.

Dopisałem dziś do owego menu nową pozycję pt. "Zaglądam", która prowadzi do prościutkiego wykazu miejsc w Internecie, które odwiedzam w sposób mniej lub bardziej regularny.

Ponieważ jestę blogerę-emigrantę, podzieliłem ten bajzel na cztery sekcje. No bo tak: coś albo jest blogiem, albo nim nie jest, c'nie? Podobnie rzecz się ma z emigrancją: albo się jest emigrantem, albo nie. Tak więc czwórpodział przebiega tak: blogi vs. nie-blogi, oraz emigracyjne vs nie-emigracyjne. W efekcie mamy całkiem niestrawny misz-masz, z którego niewiele wynika. Dzień jak co dzień.

Będę się starał w miarę na bieżąco uzupełniać tę listę - zwłaszcza jeśli chodzi o blogi emigracyjne, które (na ogół) czytam z przyjemnością. Jeżeli więc, sympatyczny Czytelniku, posiadasz nieznanego mi emigracyjnego bloga (najlepiej z Irlandii), albo czytujesz takowego i jesteś zeń zadowolon, daj głos. Dopiszemy.

https://xpil.eu/xpmkL

Leave a Comment

Komentarze mile widziane.

Jeżeli chcesz do komentarza wstawić kod, użyj składni:
[code]
tutaj wstaw swój kod
[/code]

Jeżeli zrobisz literówkę lub zmienisz zdanie, możesz edytować komentarz po jego zatwierdzeniu.