Samo Dobro

Dziś bardzo krótko chciałbym przedstawić Państwu pewną osobę. Przypuszczam, że dla większości czytelników jest to już postać dobrze znana – jednak mam nadzieję, że nie dla wszystkich. A zresztą, nawet jak już ktoś Go zna, na pewno chętnie sobie odświeży pewne podstawowe o Nim fakty.

Zanim jednak wyjaśnię o kogo chodzi, uprzedzę Czytelnika, że wpis ów nie bez kozery (a więc, redukując wg algebry boolowskiej, z kozerą) znalazł się w dziale „Pod prąd”. Pewne przedstawione w dalszym ciągu tego wpisu fakty oraz wydarzenia mogą nie do końca podobać się zwolennikom niektórych wiar i religii. Osoby charakteryzujące się współczynnikiem poczucia humoru poniżej siedemnastu kilochichów proszone są o ukrycie się za barierką ochronną.

Mowa dziś będzie o księdzu Lucjanie Dobronku, znanym ze swej bezwzględności i chytrości w tępieniu Złego, oraz ze swej niezwykłej kreatywności, dzięki której pomógł już ogromnej rzeszy wiernych.

Nie będę ukrywał, że dzisiejszy wpis będzie dosyć krótki, ponieważ wierzę w moc przekazu multimedialnego, a więc – wideło.

Na pierwszym filmie o. Dobronek (znany również jako Ksiądz Dobro-Dobro) osoba niezwykle uduchowiona, a także znająca dogłębnie tajniki branży budowlanej i finansowej, przekształca mizerny grant z Unii Europejskiej w fantastyczny obiekt dla niepełnosprawnych, umożliwiający w zasadzie każdemu, niezależnie od stopnia inwalidztwa, samodzielne podziwianie piękna przyrody, a także jednoczenie się z Najwyższym poprzez modlitwę w leśnym cieniu. Oto film:

Ksiądz Lucjan zna się również na medycynie. Dzięki nauce stosowania naturalnych metod antykoncepcji chroni on nieszczęśliwą rodzinę przed Grzechem oraz pokazuje jak skutecznie zapobiegać ciąży. Szczegóły metody poniżej.

Poza bezpośrednią pomocą potrzebującym, ksiądz Dobronek jest również wybitnym badaczem Pisma Świętego. Na poniższym materiale filmowym można zobaczyć niezwykłe efekty jednej z jego najsłynniejszych analiz pewnego intrygującego fragmentu Biblii.

Jeżeli powyższe trzy filmy przyciągnęły, drogi Czytelniku, Twoją uwagę, więcej znajdziesz na stronie domowej Księdza Dobro-Dobro. W szczególności polecam materiał pokazujący całą prawdę dotyczącą Matki Rurowej Odkurzaczowej Dziewicy jak również Księdza Dobronka ratującego znalezione w śmieciach niemowlę.

Mam nadzieję, że poprzez pokazanie powyższych materiałów trąciłem czułą strunę Twej duszy.

Alleluja – i do przodu…


2
Dodaj komentarz

avatar
Obrazki i zdjęcia
 
 
 
Filmy
 
 
 
Inne
 
 
 
2 Wątki komentarzy
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
xpilfrytex Recent comment authors
  Zapisz się  
Powiadom o
frytex
Gość
frytex
offline

Po premierze sławetnego "Wiedźmina" (filmu) ktoś na grupie dyskusyjnej zaproponował "nakręćmy parodię". Ktoś inny na to "Po co, skoro już jest?"
Tak samo tu. Po co kręcić pastisze, skoro oryginału nic nie przebije? http://www.youtube.com/watch?v=IYD1IeM1Xv0 http://www.youtube.com/watch?v=SpDx5Z-oJYc

xpil
Gość
xpil
offline

Wszystko prawda. Tylko że o Natanku wcześniej nie słyszałem, a o Dobro-Dobro – owszem. Mam więc raczej wrażenie, że to Natanek pozazdrościł Dobro-Dobro jego popularności medialnej i dał się (niby ukradkiem) upublicznić 😉

%d bloggers like this: