Ogólne

Już nie będzie kolejnych części „Świata Dysku”

Szanowni Czytawce, drogie Czytawki, smutek i żałość zapanowały nam dziś na świecie. Terry Pratchett dokonał swego żywota. Młody był, ledwie sześćdziesiąt sześć wiosen.

Prędzej czy później każdego to czeka. Ale jednak niektórzy, zwłaszcza ludzie tego kalibru, powinni być z tego ponurego obowiązku zwolnieni.

Tak czy siak, będzie mi teraz przez jakiś czas smutno.

Ech.

Pokaż więcej

xpil

Po czterdziestce. Żonaty. Dzieciaty. Komputerowiec. Krwiodawca. Emigrant. Rusofil. Lemofil. Sarkastyczny. Uparty. Mól książkowy. Ateista. Apolityczny. Nie oglądam TV. Uwielbiam matematykę. Walę prosto z mostu. Gram na paru instrumentach. Lubię planszówki. Słucham bluesa, poezji śpiewanej i kapel a'capella. || Kliknij tutaj po więcej szczegółów ||

Dodaj komentarz

3 komentarzy do "Już nie będzie kolejnych części „Świata Dysku”"

avatar
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Frytex
Gość

„Nikt nie jest ostatecznie martwy, dopóki nie uspokoją się zmarszczki, jakie wzbudził na powierzchni rzeczywistości – dopóki zegar przez niego nakręcony nie stanie, dopóki wino przez niego nastawione nie dokończy fermentacji, dopóki plon, jaki zasiał, nie zostanie zebrany.”

Terry Pratchett, 1948 – 2015.

Przemas
Gość

JAK SIĘ NA­ZYWA TO UCZU­CIE W GŁOWIE, UCZU­CIE TĘSKNE­GO ŻALU, ŻE RZECZY SĄ TAKIE, JA­KIE NAJ­WY­RAŹNIEJ SĄ?
– Chy­ba smu­tek, pa­nie.
– A teraz JES­TEM ZASMUTKOWANY.

http://di.com.pl/news/51713,0,Terry_Pratchett_byl_waznym_myslicielem_w_czasach_gdy_nie_doceniamy_myslicieli-Marcin_Maj.html

lacki
Gość

uuk

Close