Trzy latka

Jak bonie dydy, właśnie się zorientowałem, że haniebnie zapomniałem o trzecich urodzinach.

Blog xpil.eu istnieje już od trzech lat i dwóch dni. Ha!

Z okazji tychże przegapionych trzecich urodzin życzę sobie (jak zwykle) wielu lat szczęśliwego blogowania, dotrwania do czasów, kiedy liczba czytelników przekroczy 10, jak również dalszego samozaparcia (czyli po naszemu self-constipation, huehue) do dalszego bredzenia.

Szybki rzut oka na ostatni rok:

110 wpisów, czyli średnio jakieś dwa wpisy tygodniowo.

Nowa kategoria "Pchełki Python", niestety chyba słomiany zapał, po czterech wpisach wena się skończyła. Może jeszcze odżyje.

Od początku bloga Akismet wyrezał odrobinę ponad 54,000 spamerskich wpisów, z czego sporo ponad 26,000 tylko w ciągu ostatnich sześciu miesięcy. Apage!

Pojawiły się ankiety. Próbuję uczynić je zabawnymi i nonsensownymi, ale nie zawsze mi się udaje.

[yop_poll id="28"]

Ponadto porzuciłem niedawno skórkę Magazine Premium na rzecz Iconic - zobaczymy na jak długo. Magazine Premium jest fajna, ale potrzebowałem czegoś mniej upaćkanego szczegółami.

Przeniosłem się z Apache na nginx, podmieniłem też mysql na mariadb. Czasami myślę, że fajnie byłoby w ogóle zrezygnować z WordPressa na rzecz czegoś prostszego, ale jak sobie pomyślę o ilości czasu potrzebnego na taką przekładkę, odechciewa mi się.

To by było z grubsza na tyle, jeśli chodzi o nowiny urodzinowe. Teraz czekam na czerwone dywany, fanfary, płatki róż i chór Słowików Poznańskich.

Voila!

4 komentarze

 1. Gratulacje! Wiem sam ile potrzeba cierpliwości i samo-zapału aby blog kontynuować. Ja czytam Twojego z przyjemnością i uśmiechem. Za ten uśmiech dziękuję

  Piotr

  Moja Zielona Irlandia

 2. Moje gratulacje!!!
  Piszesz naprawdę fajnego bloga i nawet nie wiesz, ile razy poprawiłeś mi humor po kiepskim dniu…
  Ściskam Ci gratulacyjnie łapkę
  Lilith

Leave a Comment

Komentarze mile widziane.

Jeżeli chcesz do komentarza wstawić kod, użyj składni:
[code]
tutaj wstaw swój kod
[/code]