Ankieta

https://xpil.eu/4wB9l

Dziś wpis całkiem niecodzienny - mianowicie poproszę swoich wiernych Trzech Czytelników do odpowiedzenia na cztery pięć sześć prostych pytań związanych z blogiem xpil.eu.

Efekt będzie prawdopodobnie taki, że od jutra będę miał o trzech czytelników mniej...

Wyniki posłużą mi do szczegółowego sprofilowania użytkowników, dzięki czemu będę mógł w przyszłości serwować bardziej interesujące wpisy o gwoździach na różne tematy.

Tak naprawdę najbardziej interesują mnie Wasze odpowiedzi na pytania #1 i #2, resztę można zignorować 😉

Zaczynamy!

[yop_poll id="46"]

https://xpil.eu/4wB9l

3 komentarze

  1. No naprawdę chciałem zagłosować. Naprawdę jak bonie dydy.
    Ale najpierw nie było fajnej odpowiedzi w pytaniu 4, więc nie odpowiedziałem. No to ankieta stanęła sztorcem i nie chciała żebym zagłosował pomijając pytanie 4 (dbałość o równouprawnienie wśród pytań godna pochwały). A potem jak już wybrałem losowo odpowiedź na pytanie 4, ankieta stwierdziła z wyższością że już zagłosowałem i więcej nie mogę.
    A naprawdę chciałem.

    1. Przejrzałem logi ankiety i widzę, że Twoje odpowiedzi zostały zarejestrowane. Jak już się zdecyduję na ujawnienie wyników (co nastąpi przypuszczalnie wtedy, gdy liczba głosów osiągnie wartość co najmniej dwucyfrową, czyli przy obecnym tempie za jakieś 2-3 dni…), zapewniam Cię, że Twój głos nie zostanie pominięty!

      Co do komunikatu, że już głosowałeś, pojawił się on, ponieważ już głosowałeś 😉 Co prawda z błędem w jednym z pytań, ale zawsze.

Leave a Comment

Komentarze mile widziane.

Jeżeli chcesz do komentarza wstawić kod, użyj składni:
[code]
tutaj wstaw swój kod
[/code]

Jeżeli zrobisz literówkę lub zmienisz zdanie, możesz edytować komentarz po jego zatwierdzeniu.