Ogólne

Ankieta

Dziś wpis całkiem niecodzienny – mianowicie poproszę swoich wiernych Trzech Czytelników do odpowiedzenia na cztery pięć sześć prostych pytań związanych z blogiem xpil.eu.

Efekt będzie prawdopodobnie taki, że od jutra będę miał o trzech czytelników mniej…

Wyniki posłużą mi do szczegółowego sprofilowania użytkowników, dzięki czemu będę mógł w przyszłości serwować bardziej interesujące wpisy o gwoździach na różne tematy.

Tak naprawdę najbardziej interesują mnie Wasze odpowiedzi na pytania #1 i #2, resztę można zignorować 😉

Zaczynamy!

[yop_poll id=”46″]
Pokaż więcej

xpil

Po czterdziestce. Żonaty. Dzieciaty. Komputerowiec. Krwiodawca. Emigrant. Rusofil. Lemofil. Sarkastyczny. Uparty. Mól książkowy. Ateista. Apolityczny. Nie oglądam TV. Uwielbiam matematykę. Walę prosto z mostu. Gram na paru instrumentach. Lubię planszówki. Słucham bluesa, poezji śpiewanej i kapel a'capella. || Kliknij tutaj po więcej szczegółów ||

Dodaj komentarz

3 komentarzy do "Ankieta"

avatar
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
dusia
Gość

To mój ulubiomy blog :))

Futrak
Gość

No naprawdę chciałem zagłosować. Naprawdę jak bonie dydy.
Ale najpierw nie było fajnej odpowiedzi w pytaniu 4, więc nie odpowiedziałem. No to ankieta stanęła sztorcem i nie chciała żebym zagłosował pomijając pytanie 4 (dbałość o równouprawnienie wśród pytań godna pochwały). A potem jak już wybrałem losowo odpowiedź na pytanie 4, ankieta stwierdziła z wyższością że już zagłosowałem i więcej nie mogę.
A naprawdę chciałem.

Close