Diabelnie dziwne

https://xpil.eu/m6b

Serwis Zblogowani.pl, którego logo dynda sobie u mnie od jakiegoś czasu na prawym (i zresztą jedynym) marginesie postanowił zrobić mi w styczniu psikusa i nie dość, że wyświetlił mój blog na pierwszym miejscu w kategorii "Blog osobisty" to jeszcze złośliwie podpisał podium trzema szóstkami.

No i teraz nie wiem, zgłosić im, że ktoś im się włamał do systemu i wstawił jakiś śmieciowy blog na podium, czy też wyjść z bardziej prawdopodobnego założenia, że skoro jestem Polakiem na emigracji, to powinienem to podium porządnie wyszorować, skoro już na nim stoję?

Czyli że co, hakerzy czy kubeł i szmata?

Wybory, wybory...

(A tak na serio to się ucieszyłem, ale nie napiszę tego bo by było nudno, c'nie?)

Dziwny świat.

https://xpil.eu/m6b

9 komentarzy

 1. Myślałam, że napiszesz czysty jest ten świat… (Konwencja była by zachowana). Gratulacje. Po prostu zdolniacha z Ciebie. I nie mam na myśli szorowania podium. Niech Ci czcionka lekką będzie!

 2. Tym bardziej dziwniej, bo dzień wcześniej uosobiście zostawiłem głos na Twój wpis z 31.01, który do notowania ze stycznia chyba (chyba?) był brany pod uwagę, ale w tychtamtych polubieniach na Twoim screenie jakoś go nie widzę…
  http://imgur.com/a/RM6nj
  [na stronie: oni te głosy liczą ręcznie]
  Gratulacje!

  PS. Szkoda, że już nie można wklejać zdjęć jak dawniej…

  1. Z tymi zdjęciami to jest tak, że albo – albo. I nie chodzi o Dżesikę Albę bynajmniej. Czyli albo wstawiamy zdjęcie, albo link do zdjęcia. Ponieważ te metody są obsługiwane przez dwie różne, wzajemnie niekompatybilne wtyczki, wybrałem wersję lżejszą dla serwera, a więc linki. Sorry, Gregory.

   P. S. Dzięki za głos. Już wiem, kto mi sztucznie statystyki winduje 🙂

Leave a Comment

Komentarze mile widziane.

Jeżeli chcesz do komentarza wstawić kod, użyj składni:
[code]
tutaj wstaw swój kod
[/code]

Jeżeli zrobisz literówkę lub zmienisz zdanie, możesz edytować komentarz po jego zatwierdzeniu.