Maszyna Losująca: wyniki ankiety, wnioski

Niedawno zadałem Czytelnikom kilka pytań (w formie krótkiej ankiety) odnośnie Maszyny Losującej na blogu xpil.eu.

Ponieważ ilość głosów właśnie osiągnęła krytyczny pułap, powyżej którego musiałbym zdjąć buty, żeby je policzyć, a to wiązałoby się niechybnie z koniecznością umycia co najmniej jednej nogi, postanowiłem (w ramach usuwania zagrożeń ekologicznych) ankietę zamknąć, a wynikami tudzież wynikającymi z nich wnioskami podzielić się z czytelniczą gawiedzią.

Najpierw wyniki:

maszlos-01

Jak widać zdecydowana większość Czytelników Maszyny Losującej nie używa, mniejszość – używa, a całkiem niezdecydowana mniejszość w postaci jednego Czytelnika – po prostu nie wie.

maszlos-02

Tu ujawnia nam się walor edukacyjny ankiety, dzięki której aż pięć osób dowiedziało się w ogóle o istnieniu dwóch Maszyn Losujących na blogu. Niech żyją ankiety!

maszlos-03

Tu z kolei możemy zaobserwować bezduszną obojętność masy czytelniczej, która na brak Maszyny Losującej zareagowałaby kompletnym brakiem reakcji.

Z pewnym niepokojem dowiedziałem się, że dwóch Czytelników miałoby ochotę zabawić się na ostro z moją {cenzurą}. Miejmy nadzieję, że to tylko taka paralela.

maszlos-04

Tu mamy niewiążący zestaw odpowiedzi. Połowa głosujących uważa pytanie za głupie, z kolei druga połowa – za podchwytliwe.

maszlos-05

To jest najcenniejsza część ankiety: Czytelnicy jednogłośnie dziesięciogłośnie dali mi do zrozumienia, gdzie mogę sobie wetknąć Maszynę Losującą w postaci menu. I zrobiłbym to z chęcią, czyby nie te dwa głosy z pytania #3.

maszlos-06

Tu zgodnie z przewidywaniami większość była za.

Wnioski: Maszynę Losującą w postaci menu usuwam niezwłocznie. Kostka zostaje.

Za udział w ankiecie wszystkim uczestnikom dziękuję.


3
Dodaj komentarz

avatar
Obrazki i zdjęcia
 
 
 
Filmy
 
 
 
Inne
 
 
 
2 Wątki komentarzy
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
xpil5000lib Recent comment authors
  Zapisz się  
Powiadom o
5000lib
Gość
5000lib
offline

Człowieku, to już drugi raz gdy nie zdążyłam… Daj trochę więcej czasu, nie można się nawet rozchorować…

5000lib
Gość
5000lib
offline

Osobiście nie korzystam z maszyny losującej, bo prenumeruje Twoje wpisy, tak więc albo czytam hurtem, albo w miarę regularnie, ale pewnie są osoby, którym owa pomoże, poza tym jesteśmy w kontakcie, i podsyłasz sznurki i linki, co też jest pomocne. :-). Reasumując, zdarzało mi się korzystać (rzadko) jak jeszcze nie prenumerowałam blogu. Tako rzecze, piszę ja.

%d bloggers like this: