Tajemnicze ulepszenie

Dziś na blogu xpil.eu zaszła jedna, w zasadzie niewidoczna gołym okiem, ale za to bardzo istotna z punktu widzenia „zaplecza”, zmiana.

Póki co nie zdradzę na czym ona polega (jeżeli wszystko pójdzie dobrze, wkrótce wrzucę na ten temat osobny artykuł) – powiem tylko tyle, że blog powinien teraz działać nieco lepiej (w sensie szybkości działania, nie merotycz… merytyro… morety… no, nieważne).

O.

Autor: xpil

Po czterdziestce. Żonaty. Dzieciaty. Komputerowiec. Krwiodawca. Emigrant. Rusofil. Lemofil. Sarkastyczny. Uparty. Mól książkowy. Ateista. Apolityczny. Nie oglądam TV. Uwielbiam matematykę. Walę prosto z mostu. Gram na paru instrumentach. Lubię planszówki. Słucham bluesa, poezji śpiewanej i kapel a'capella. || Kliknij tutaj po więcej szczegółów ||

Dodaj komentarz

5 komentarzy do "Tajemnicze ulepszenie"

avatar
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
pharlap
Gość

Rzeczywiście zmiany nie zauważam.
Jeśli chodzi natomiast o zmiany merytoryczne, czyli takie, które powodują, że Mary-to-ryczy, to mnie nie podoba się, że nie jest tak jak kiedyś, to znaczy była lista ostatnich wpisów w porrządku chronologicznym.
Proszę się jednak moją uwagą nie przejmować, jestem w takim wieku i mam takie poglądy, ze już od dawna nie powienienem korzystać z internetu.

Pharlap
Gość

Nie sprawdzałem w kalendarzu, może to już grudzień, w kazdym razie dzisiaj blog zaprezentował się tak jak to sobie wyobrazałem. Dziękuję.