Ogólne

Data co cztery lata

Następny raz dwudziesty dziewiąty lutego będzie dopiero w okolicach 2016. roku a więc z tej okazji: hip hip, hurra!

Dzień ten jest korzystny dla przedsiębiorców, bo mają jeden dzień więcej siły roboczej za tę samą pensję. No chyba, że płacą dniówki… Ja na przykład dzięki temu mam jeden dzień więcej na lutowej fakturze, co ma swoje zalety 😉

A już najlepiej się tego dnia urodzić. Co prawda ciężko się wstrzelić w ten konkretny dzień, ale na przykład naszym znajomym się udało i ich czteroletni synek obchodzi dziś swoje pierwsze urodziny.

Jeszcze jakieś ciekawostki w związku z tą datą? Komentarze pozostawiam szeroko otwarte 😉

Tagi
Pokaż więcej

xpil

Po czterdziestce. Żonaty. Dzieciaty. Komputerowiec. Krwiodawca. Emigrant. Rusofil. Lemofil. Sarkastyczny. Uparty. Mól książkowy. Ateista. Apolityczny. Nie oglądam TV. Uwielbiam matematykę. Walę prosto z mostu. Gram na paru instrumentach. Lubię planszówki. Słucham bluesa, poezji śpiewanej i kapel a'capella. || Kliknij tutaj po więcej szczegółów ||

Dodaj komentarz

4 komentarzy do "Data co cztery lata"

avatar
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Kasia
Gość

Cóż…ja dokładnie cztery lata temu przybyłam do Irlandii z planem pozostania na trochę (piszę też o tym u siebie w zakładce About) i dziś mijają cztery lata właśnie..lub rok, jak kto woli. Szczerze, te cztery lata temu przybywając na zieloną wyspę w życiu nie przewidziałabym tego jak moje życie się tu potoczy… i że po czterech latach nie tylko tu będę, ale że decyzja o powrocie do Polski oddalać się będzie coraz bardziej..

kessell
Gość

Na pewno do śmiechu nie jest mojej koleżance, która urodziny ma raz na cztery lata :P. Dobrze, że chociaż ma rodziców wyrozumialych i prezent zawsze zgarnia dzien po 28 :P.

agnieszka_sto
Gość

W Irlandii kobieta, moze sie oswiadczyc mezczyznie 29 lutego… Moze takze zostac przedsiebiorca…
Kwestia rozwazenia korzysci 🙂

Close