Mobilizacja

Sprawiłem sobie niedawno klawiaturkę bezprzewodową do telefonu (taką QWERTY) i mogę teraz blogować w oderwaniu od jakiegokolwiek komputera czy laptopa.

To jest pierwszy wpis wykonany za pomocą owej klawiaturki – muszę przyznać, że pisze się bardzo szybko i wygodnie. Jedyna wada jest taka, że jeżeli chcę wpisać dwa polskie znaki diakrytyczne (po naszemu „ogonki”) obok siebie, muszę między jednym a drugim na chwilę oderwać kciuk od prawego klawisza ALT – w przeciwnym przypadku drugi ze znaków zostanie zastąpiony jakimś nieczytelnym krzaczkiem, tyldą albo aligatorem.

Oczywiście samo pisanie odbywa się poza oknem przeglądarki – gotowy tekst redaguję, koryguję i dopiero wtedy wklejam do WordPressa.

Autor: xpil

Po czterdziestce. Żonaty. Dzieciaty. Komputerowiec. Krwiodawca. Emigrant. Rusofil. Lemofil. Sarkastyczny. Uparty. Mól książkowy. Ateista. Apolityczny. Nie oglądam TV. Uwielbiam matematykę. Walę prosto z mostu. Gram na paru instrumentach. Lubię planszówki. Słucham bluesa, poezji śpiewanej i kapel a'capella. || Kliknij tutaj po więcej szczegółów ||

Dodaj komentarz

2 komentarzy do "Mobilizacja"

avatar
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Butter
Gość

To teraz musisz jeszcze dokupić taki "telefon holder" zakładany na głowę, coby ekran przed oczami mieć w czasie np marszu / zmywania.