Piękno wokół nas

Dziś prezentuję cztery fotki, które pstryknąłem w ciągu ostatnich kilku dni.

Zaczniemy od dupy strony. Kto kojarzy ten sklep?

Następnie pokażę reklamę najnowszego produktu marki z jabłuszkiem: skrzyżowanie legendarnego już odtwarzacza muzyki z urządzeniem komunikacyjnym:

(dla zainteresowanych mała podpowiedź: reklamę powyższą można ujrzeć w całej okazałości przy wejściu na plażę w Brittas Bay)

Jeżeli fascynujesz się, drogi Czytelniku, kuchnią wietnamską, a jednocześnie lubisz sobie zjeść coś słodkiego, być może zainteresuje Cię poniższy obrazek:

Na zakończenie wisienka na torcie. Pamięta ktoś jeszcze mniej-więcej-Picassa, czyli, według Pendragona, „biedronkę, która dostała w ryj”? Otóż obrazek uzyskał ostatnio trochę kolorów (a to za sprawą mojej niebywale uzdolnionej artystycznie córki) i teraz wygląda tak:

Sądzę, że powyższym materiałem wyczerpałem swoje zdolności artystyczne na kolejnych siedem lat 😉

O’le!

Autor: xpil

Po czterdziestce. Żonaty. Dzieciaty. Komputerowiec. Krwiodawca. Emigrant. Rusofil. Lemofil. Sarkastyczny. Uparty. Mól książkowy. Ateista. Apolityczny. Nie oglądam TV. Uwielbiam matematykę. Walę prosto z mostu. Gram na paru instrumentach. Lubię planszówki. Słucham bluesa, poezji śpiewanej i kapel a'capella. || Kliknij tutaj po więcej szczegółów ||

Dodaj komentarz

1 Komentarz do "Piękno wokół nas"

Powiadom o
avatar
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
rowena77
Gość

Dzięki niebywale uzdolnionej artystycznie córeczce pobita biedronka stała się biedronką pod wpływem czegoś… W każdym razie wygląda na szczęśliwego owada 😉