Ogólne

Spur

Raz na jakiś czas – średnio dwa, trzy razy do roku – odwiedzamy Spur w Liffey Valley Shopping Centre.

Spur to jadłodajnia dość specyficzna. W menu mają zasadniczo trzy pozycje: steki, żeberka i hamburgery. Czyli same niezdrowe, pełne tłuszczów nasyconych, kalorii i tak dalej. Wiadomo.

Bardzo smacznie tam karmią. I bardzo obficie. Nie jest to wprawdzie ani wysublimowane i pełne różnorodności smaków żarcie chińskie, ani schabowy z kapustą – ale jak się już zacznie, ciężko przerwać.

Po dzisiejszych odwiedzinach w Spur zamierzam nie jeść przez najbliższe trzy dni 😉 Opędzlowałem duże żeberka, a ponieważ jestem Naczelnym Odkurzaczem Rodziny, jeszcze pomogłem córce z frytkami…

Tak wygląda Spur od zewnątrz:

spur

Jeżeli, Czytelniku, kiedykolwiek będziesz szukał w Liffey Valley miejsca do zjedzenia, bardzo polecam Spur – o ile tylko lubisz steki, żeberka lub hamburgery.

Tagi
Pokaż więcej

xpil

Po czterdziestce. Żonaty. Dzieciaty. Komputerowiec. Krwiodawca. Emigrant. Rusofil. Lemofil. Sarkastyczny. Uparty. Mól książkowy. Ateista. Apolityczny. Nie oglądam TV. Uwielbiam matematykę. Walę prosto z mostu. Gram na paru instrumentach. Lubię planszówki. Słucham bluesa, poezji śpiewanej i kapel a'capella. || Kliknij tutaj po więcej szczegółów ||

Dodaj komentarz

2 komentarzy do "Spur"

avatar
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
PaniM
Gość

Żeberka tak. Ale w kwestii hamburgerów nie przebiją dla mnie kanciapy piętro wyżej, SoMa…

Close