Samo życie

Narzekałem ostatnio na brak książek?

No to już przestaję. Kolejka zaczyna się bowiem niepokojąco wydłużać!

Na chwilę obecną wygląda tak:

  1. „Co nas nie zabije” Lagenkrantza – aktualnie słucham, idzie jak krew z nosa, ale idzie. Skończę za jakieś 10 dni, na oko.
  2. Druga część „Orła Białego” Przybyłka, pod wielce tajemniczym tytułem „Orzeł Biały 2”
  3. „Różaniec” Rafała Kosika. Z tego, co opowiadał mi znajomy, to osadzona w polskich realiach, bardziej wypasiona wersja „Raportu mniejszości”, a więc może być nieźle.
  4. Wkrótce wychodzi „Virion” Ziemiańskiego, opowieść ze świata Achai, biegnąca w tym samym czasie, co „Achaja”, ale przedstawiona z perspektywy Viriona, szermierza natchnionego, który – poza Achają – nie miał sobie równych.
  5. „Points of Impact” Marko Kloosa, szósta część sagi o przygodach Andrew Graysona. Dobre, solidne SF z elementami Space Opera.

Najwyraźniej zapowiada się dobra, czytelnicza końcówka roku.

A jak będzie?

Jak zwykle: pożyjemy – zobaczymy…

Pokaż więcej

xpil

Po czterdziestce. Żonaty. Dzieciaty. Komputerowiec. Krwiodawca. Emigrant. Rusofil. Lemofil. Sarkastyczny. Uparty. Mól książkowy. Ateista. Apolityczny. Nie oglądam TV. Uwielbiam matematykę. Walę prosto z mostu. Gram na paru instrumentach. Lubię planszówki. Słucham bluesa, poezji śpiewanej i kapel a'capella. || Kliknij tutaj po więcej szczegółów ||

Dodaj komentarz

4 komentarzy do "Narzekałem ostatnio na brak książek?"

avatar
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
dychadziennie
Gość

Ostatnio na starociach facet polecał mi „Marsa” Kosika. Taki ze mnie znawca, że na początku pomyślałem, że jakiś scyzoryk ss mi chce sprzedać, więc wolę Ciebie zapytać: co uważasz?

MalgoPolka
Gość

Bardzo zacna lista!

Close