Imprezka

Przypadł nam dziś radosny obowiązek uczestniczenia w imprezie zorganizowanej przez szkołę naszej córy. Impreza polegała na tym, że dzieciaki poprzebierane za aniołki, renifery, wróżki, mikołaje i tym podobne, deklamowały wierszyki i śpiewały piosenki, klaskając przy tym, tańcząc, podskakując i robiąc zabawne miny.

Nasza potomka była przebrana za renifera i cała jej rola polegała na śpiewaniu i klaskaniu w grupce około sześciu podobnych reniferków, a jedyny jej występ indywidualny to było zawrzaśnięcie z tejże grupki, że jest reniferem o jakże dźwięcznym (i typowo reniferowym) imieniu „Cupid”. Nie za wiele jak na półgodzinny teatrzyk, ale wyglądała na całkiem szczęśliwą. Głównie chyba dlatego, że nie cierpiała przygotowań do tego występu (które trwały od dobrych dwóch tygodni) a dziś rano uświadomiła sobie, że po występie już nie będzie „tych głupich prób” 😉

Po okraszonych sowitymi oklaskami występach była loteria (nic nie wygraliśmy), Pani Dyrektor wygłosiła szybciutką mowę dziękczynno-życzeniowo-pożegnawczą po czym, w zorganizowanych grupkach, udaliśmy się z powrotem do hut, fabryk i na zmywaki.

Niektórzy z rodziców nie mogli przyjść – widać było zawód na twarzach wielu maluchów. No ale takie życie. My pracujemy rzut beretem od szkoły (beret musi być duży i odpowiednio wilgotny, a rzut należy wykonać procą artyleryjską, ale jednak) więc nam się udało wyrwać.

Fajny przerywnik.


1
Dodaj komentarz

avatar
Obrazki i zdjęcia
 
 
 
Filmy
 
 
 
Inne
 
 
 
1 Wątki komentarzy
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
pendragon Recent comment authors
  Zapisz się  
Powiadom o
pendragon
Gość
pendragon
offline

U nas dzieci, których rodzice przyszli na występy mogły zostać odebrane zaraz po przedstawieniu, czyli godzinę przed końcem lekcji. Trochę nie fair względem pozostałych, nie dość że starzy nie mogli przyjść to jeszcze kiblować do dzwonka trzeba.

%d bloggers like this: