Świnie latają: Microsoft Launcher dla Androida

https://xpil.eu/kt9

OnePlus to solidna firma. Ich telefony są eleganckie, starzeją się dość wolno (OnePlus 3T ciągle śmiga dość żwawo), mają regularne aktualizacje oprogramowania pokładowego i są ogólnie rzecz ujmując fajnie pokumane.

Od zawsze podobał mi się domyślny, systemowy launcher OnePlus, bo jest prosty, szybki i doskonale zintegrowany ze słuchawką. W końcu kto jak nie producent zrobi najlepszy pulpit dla własnego telefonu, nieprawdaż.

Tymczasem niedawno z głupia frant spróbowałem zainstalować Microsoft Launcher, którego reklamę Google Play podsunął mi przy okazji reinstalowania bodajże Excela (a może Worda?). Spróbowałem - i wsiąkłem.

Microsoft to już nie jest popierdółka słynąca za tego, że robi najgorsze na świecie przeglądarki internetowe. Firma wyrobiła sobie markę, a jej wartość przekroczyła 1 bilion dolarów (i to nasz, polski bilion, czyli po zachodniemu "trillion") już jakiś czas temu. Rozgałęzili się na tyle różnych stron, że hej.

No ale żeby na Androida też?

Też! Launcher MS jest niezwykle solidnie wykonany, ma wszystkie opcje, których należy się spodziewać po tego typu produkcie, ale najważniejsze - zapierdziela jak mały Messerschmitt. Może nie jest odczuwalnie szybszy od tego wbudowanego, ale wolniejszy też nie.

Nie będę dziś robił szczegółowego przeglądu wszystkich opcji ani funkcji MS Launcher, ale jeżeli zastanawiasz się czasem nad spróbowaniem nowej nakładki UI do swojego smartfona, bardzo polecam.

No chyba żeś jabłkowiec, to wtedy nie.

Tu link do aplikacji w sklepie Play: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.microsoft.launcher

https://xpil.eu/kt9

1 Comment

  1. No smiga Panie smiga… Na OnePlus 7Pro jak Messerschmitt…. wracam jednak do Nova Launcher… jakos tak sie przyzwyczailem.. No i Nova lepiej daje rade z custom icons … 😉

Leave a Comment

Komentarze mile widziane.

Jeżeli chcesz do komentarza wstawić kod, użyj składni:
[code]
tutaj wstaw swój kod
[/code]

Jeżeli zrobisz literówkę lub zmienisz zdanie, możesz edytować komentarz po jego zatwierdzeniu.