RecenzjeRecenzje książekRK 2016

Chór zapomnianych głosów

Remigiusz Mróz to nazwisko (i imię!), które znam dopiero od dziś. Jeden ze stałych Czytelników blogu podrzucił mi dziś namiar na „Chór zapomnianych głosów” tegoż właśnie Remigiusza. Dałem Gandalfowi zarobić 13 złotych (niech żyją promocje e-booków!) i od kilku godzin jestem szczęśliwym posiadaczem własnej kopii.

Przeczytałem na razie może jedną piątą powieści i muszę przyznać, że robi wrażenie. Od pierwszych akapitów mamy dynamiczną akcję. Trup ściele się gęsto. W tle mamy ludzkość próbującą pomalutku zdobywać Kosmos. Jest kilka interesujących wynalazków. Są wyprawy naukowe do innych układów planetarnych. Pisane w niewymuszony, lekki a zarazem stawiający włosy na karku sposób. Nie ma opisów przyrody, kury, kaczki ani drogi na Ostrołękę. Jest samo gęste. Ciężko się oderwać!

Nie wiem jeszcze, czy pozostałe cztery piąte powieści będą równie dobre. Jeżeli tak, wkrótce pojawi się tu kolejna pięciogwiazdkowa recenzja.

Kolejna dobra wiadomość jest taka, że z tego co zdążyłem chybcikiem przeczytać w Sieci, to nie jest pierwsza książka tego autora, a inne dostają od czytelników równie wysokie noty.

Ha!

 


Tags

Powiązane

4
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
Remigiusz MrózxpilPrzemek Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Przemek
Gość

Zacząłem słuchać ten tytuł. Zapowiada się dobrze. Polecam kryminały Mroza, bo są bardzo dobre, ale wiem, że to nie twoja bajka 🙂

Remigiusz Mróz
Gość
Remigiusz Mróz

Dzięki wielkie! 😉

Check Also

Close
Back to top button
Close
%d bloggers like this: