Samo życie

Przerwa

Od przyszłego tygodnia zaczynam pracę w nowym miejscu. W związku z tym mogę mieć trochę mniej czasu na prowadzenie bloga… Żeby jednak zapobiec przestojom (widzę po statystykach, że grono anonimowych czytelników rośnie z dnia na dzień), spędziłem ostatnio sporo czasu na pisaniu i dzięki temu jest już całkiem sporo wpisów zaplanowanych z datami przyszłymi (do kiedy? nie powiem…)

Może to mieć dość ciekawe skutki uboczne jeżeli, dajmy na to, zginę dziś w wypadku samochodowym. Przez jakiś czas po mojej śmierci nadal będą się tutaj pokazywały wpisy 😉 Taki blog zza grobu.

Przyjmuję jednak hipotezę roboczą, że przeżyję, i że znajdę czas na pisanie. Howgh!

Zamiast kawału – kilka moich ulubionych cytatów z Marka Twaina:

Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś. Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj, śnij, odkrywaj.

***

Bankier to ktoś, kto pożycza ci parasol, kiedy świeci słońce, ale chce go z powrotem w chwili, gdy zaczyna padać.

***

Było tak zimno, że gdyby termometr był o cal dłuższy, zamarzlibyśmy na śmierć.

***

Jeśli zlitujesz się nad zagłodzonym psem i nakarmisz go, nie ugryzie cię. To jest główna różnica między psem, a człowiekiem.

***

Trzeba co najmniej trzech tygodni, żeby zaimprowizować dobre przemówienie.

Tagi
Pokaż więcej

xpil

Po czterdziestce. Żonaty. Dzieciaty. Komputerowiec. Krwiodawca. Emigrant. Rusofil. Lemofil. Sarkastyczny. Uparty. Mól książkowy. Ateista. Apolityczny. Nie oglądam TV. Uwielbiam matematykę. Walę prosto z mostu. Gram na paru instrumentach. Lubię planszówki. Słucham bluesa, poezji śpiewanej i kapel a'capella. || Kliknij tutaj po więcej szczegółów ||

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Close