Ogólne

Xpilowa lista przebojów, czerwiec 2016

Zgodnie z niepisaną (i w zasadzie nieistniejącą, ale to nam akurat zupełnie nie przeszkadza) tradycją, publikuję dziś listę najnowszych odkryć wygrzebanych przeze mnie w nieprzebranych głębinach Spotify.

Ostrzegam, lista jest nierówna i nie ma tam jakichś specjalnie wysublimowanych pozycji, ale celem tego wpisu nie jest pokazywanie, jaki to ja jestem fara fara wielki muzyk, tylko podzielenie się z Czytelnikiem tym, co mi się podoba.

Tym razem dużo gitary bez wokalu, trochę gitary z wokalem, ze dwa albo trzy warianty „Cotton Eyed Joe” oraz „Gangnam Style” w bardzo, bardzo niezwykłym wykonaniu. I dużo innego śmiecia, który jednakowoż skutecznie dopieszcza me ucho.

Miłego słuchania!

https://open.spotify.com/track/0KHObZgnB0muhx74dNc8sE https://open.spotify.com/track/5zY8Vk1lYAZUA6t8AQXxpJ

Tagi
Pokaż więcej

xpil

Po czterdziestce. Żonaty. Dzieciaty. Komputerowiec. Krwiodawca. Emigrant. Rusofil. Lemofil. Sarkastyczny. Uparty. Mól książkowy. Ateista. Apolityczny. Nie oglądam TV. Uwielbiam matematykę. Walę prosto z mostu. Gram na paru instrumentach. Lubię planszówki. Słucham bluesa, poezji śpiewanej i kapel a'capella. || Kliknij tutaj po więcej szczegółów ||

Dodaj komentarz

1 Komentarz do "Xpilowa lista przebojów, czerwiec 2016"

avatar
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
5000lib
Gość

No to okazuje się, że mamy więcej wspólnych albumów, niźli by mi się wcześniej wydawało. Chociaż, jak już wiesz, „fortepianiści” są dla mnie number one.
A o D.B pisałam mogę podać sznurek? Bo mi się nie chce powtarzać historii, a zaiste, wydaje się być ciekawa: https://5000lib.wordpress.com/2014/12/06/34-take-five/
Pozdrawiam, cieszę się z nowej Xpilowej tradycji!

Close