Home / Branżowe / Nowa seria wpisów

Nowa seria wpisów

Odgrażałem się niedawno, że przymierzam się w najbliższym czasie do napisania osobnej serii wpisów. Myślałem, że skończy się (jak w większości moich „projektów” życiowych) na słomianym zapale, temat jednak okazał się na tyle wciągający, że serię mam już niemal gotową. A przynajmniej jej pierwotną, surową wersję.

Wpisy w serii będą publikowane co tydzień, w każdy piątek o godzinie 9 rano. Jak na razie mam osiem wpisów, a więc materiał do 19 maja. Na pewno będzie tego więcej, bo brakuje mi co najmniej dwóch – trzech wpisów podsumowujących, jednak liczę na to, że zdążę je dopisać przed 26 maja. A nawet jeżeli nie, to nic się nie stanie, bo to w końcu mój blog i mogę sobie pisać co chcę i kiedy chcę 😉

Czy coś z tego wyniknie?

Nie wiem. Ale już już jutro rano zapraszam wszystkich fanów baz danych oraz ludzi związanych (mniej lub bardziej luźno) z branżą Business Intelligence do lektury!


About xpil

Po czterdziestce. Żonaty. Dzieciaty. Komputerowiec. Krwiodawca. Emigrant. Rusofil. Lemofil. Sarkastyczny. Uparty. Mól książkowy. Ateista. Apolityczny. Nie oglądam TV. Uwielbiam matematykę. Walę prosto z mostu. Gram na paru instrumentach. Lubię planszówki. Słucham bluesa, poezji śpiewanej i kapel a'capella. || Kliknij tutaj po więcej szczegółów ||

Check Also

O hasłach po raz pierdylionasty

Autor blogu opowiada o tym, jak najprościej włamać się do jego konta e-mail i ukraść mu jego cyfrową tożsamość. Powodzenia!

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
%d bloggers like this: