Zapętlony

https://xpil.eu/RCPN9

Przytrafiło mi się niedawno, że cieć, u którego aktualnie zamiatam, pogonił mnie w inną część miasta (pardon, Dublina), bo się tam dużo liści nazbierało.

Ta inna część mieści się na terenie East Point Business Park.

Czego dowiedziałem się o East Point Business Park?

Otóż w pierwszej kolejności tego, że Google Maps ssą jeżeli chodzi o znajomość lokalizacji tego miejsca. Zamiast do biznes parku, telefon uparcie prowadził mnie do portu promowego w Dublinie. W efekcie zjeździłem teren portu wzdłuż i w poprzek ze trzy razy, z czego raz udało mi się nawet pojechać całkiem spory kawałek drogą jednokierunkową pod prąd. Rano było, ruch przyzerowy, dopiero po paruset metrach się zorientowałem, że źle jadę.

W efekcie zmarnowałem ponad pół godziny na bezcelowe błąkanie się po porcie i okolicach. Wreszcie znalazłem człowieka, który intensywnie machając wszystkimi kończynami pokazał mi ogólny kierunek, w którym powinienem się udać. Wyłączyłem Google Maps i dotarłem na miejsce w pięć minut.

Żeby było śmieszniej (ale nie jest), Google Maps w wersji na peceta pokazują lokalizację tego miejsca jak najbardziej poprawnie. Tylko na telefonie wariują.

Apage!

https://xpil.eu/RCPN9

Leave a Comment

Komentarze mile widziane.

Jeżeli chcesz do komentarza wstawić kod, użyj składni:
[code]
tutaj wstaw swój kod
[/code]

Jeżeli zrobisz literówkę lub zmienisz zdanie, możesz edytować komentarz po jego zatwierdzeniu.