Lista blogów, sierpień 2018

https://xpil.eu/4pm

Publikuję dziś pełną listę aktualnie czytanych przeze mnie blogów (i stron blogopodobnych), wraz z linkami do RSS. Łącznie około 160 pozycji.

Pogrubiłem te, które wydają się być najciekawsze bądź najbardziej aktywne. Uwaga - to mój wybór, Tobie mogą spodobać się inne, więc się aż tak bardzo nie sugeruj!

Nie wszystkie podane adresy prowadzą do blogów - niektóre to portale informacyjne oparte na technologiach blogopodobnych, z opcją RSS.

Kolejność pozycji - przypadkowa.

Uwaga #1: listę najwygodniej przegląda się na większym ekranie; jeżeli czytasz ten wpis na smartfonie, warto obrócić ekran do poziomu.

Uwaga #2: blogi od czasu do czasu umierają, a ja wtedy dostaję powiadomienie od wtyczki BrokenLinkChecker (recenzja wtyczki tutaj: !klik!). W takim przypadku usuwam link, ale pozostawiam nazwę blogu na liście.

https://xpil.eu/4pm

12 komentarzy

 1. O WOW!
  Jesteśmy pogrubieni!

  Chociaż nie… zaraz… wróć… Nie do końca jestem pewien czy to dobrze. Żona coś wspominała o diecie 🙂

  A tak swoją drogą, ciekawe dlaczego ta lista wyświetla się w innej kolejności przez RSS na komórce (Feedly pokazał ją jako jedną długą kolumnę) niż na stronie? Tak tylko pytam z czystej ciekawości.

  1. Lista wyświetla się w losowej kolejności, innej za każdym razem kiedy otwierasz wpis w przeglądarce (nieważne, na komórce czy na pececie).

 2. Jestem na liście 🙂
  Też korzystam z RSS, choć nie mam tam aż tyle blogów, a te, które mam, są w znacznej części porzucone. I mam mnóstwo nieprzeczytanych wpisów, z tego, co patrzę :0

 3. Dziękuję z całego serca za to, że Polanka jest na takiej zacnej liście oraz za to, że mnie jeszcze z niej nie wyrzuciłeś 😉

  1. Nie tak łatwo wylecieć z mojej listy. Najczęściej dzieje się tak kiedy blog znika, bo ktoś zapomniał przedłużyć domenę czy coś w ten deseń.

Leave a Comment

Komentarze mile widziane.

Jeżeli chcesz do komentarza wstawić kod, użyj składni:
[code]
tutaj wstaw swój kod
[/code]

Jeżeli zrobisz literówkę lub zmienisz zdanie, możesz edytować komentarz po jego zatwierdzeniu.