Już za chwileczkę, już za momencik…

https://xpil.eu/E0H

Jeżeli ktoś kojarzy mój wpis sprzed dwóch lat, to informuję, że póki co nie udało mi się popełnić żadnej pozycji z tamtej listy. Nie kupiłem Porsche, nie zrobiłem sobie tatuażu, nie spędziłem nocy sam w lesie.

Tymczasem jednak przeleciały dwa latka i lada dzień kończę...

...

fanfary

...

tusz

nie taki tusz, idioto, leć po szmatę

ten właściwy tusz

...

jeszcze trochę fanfarów...

...

42 lata

Niby nie ma się z czego cieszyć - wiadomo, czas, panta rhei, one way ticket i tak dalej. Ale z drugiej strony już wkrótce, przez 365 dni będę miał ilość lat równą Uniwersalnej Odpowiedzi na Wielkie Pytanie o Życie, Wszechświat i Całą Resztę. Nie w kij dmuchał. Wypadałoby przeżyć ten rok we właściwy sposób!

Tymczasem jednak napawam się jeszcze końcówką roku 41, który jest nie dość, że liczbą pierwszą, to w dodatku liczbą pierwszą bliźniaczą. Jak zdrowie dopisze, po 41-43 pozostaną mi jeszcze tylko dwie takie okazje: 59-61 i ewentualnie 71-73. Na trzycyfrowe 101 / 103 już raczej nie ma co liczyć.

O le!

https://xpil.eu/E0H

13 komentarzy

 1. Wszystkiego najlepszego!
  Spełnienia marzeń tych, które są, i tych, które dopiero się pojawią.
  I oby wena Cię nie opuszczała, to i my, czytelnicy, coś z tego będziemy mieli!

 2. xpilu, przeżycia jeszcze wielu liczb pierwszych bliźniaczych. I nie rzucaj pochopnie, że 103 jest poza zasięgiem. Ja ciągle trzymam się nadziei na teleportację i eliksir młodości. Z oczywistego powodu bardziej mi zależy na tym drugim.

  1. W sumie to to wygląda całkiem nieźle. Ze wszystkich ludzi na Ziemi jak na razie umarło tylko 93%, co daje nam całkiem ładne 7% szans na nieśmiertelność 🙂

 3. Życzę Ci spełnienia najsytszego Marzenia, które nosisz w Sobie. Liczb Bliźniaczych, Liczb Pierwszych, tych które są zwiastunkami Nadziei Wiary i Miłości (bez ości, albo by było ich jak najmniej i tylko takich, dzięki którym docenia się smak życia i potrafi się nim cieszyć). Zdrowia, życie masz przed Sobą. Drobiazgów, które cieszą. Poczucia humoru, jeśli łamigówek to matematycznych, dobrych wróżb statystycznych. I wyników gimnastycznych. Co ja będę plotła. Dobrego. I najlepszego.
  Dziękuję za Twoje poczucie humoru i serdeczną obecność.

 4. To nie Grecja, to nie Chiny, to są Twoje urodziny. Zawsze zdrowy z lekarstw kpij i beztrosko sobie śpij. Chleb na stole, mleko w dzbanku, dobry humor, Konto w banku, niepsujący się samochód i rosnący stale dochód.

  1. Pode blogiem w komentarzach,
   Co zbyt często się nie zdarza,
   Wierszem piszę, zamiast prozą,
   Jakąś rymowaną zgrozą!

   Spał beztrosko będę, dzięki!
   Z kontem w banku maciupeńkim…
   Auto póki co na chodzie,
   Zdrowie dopisuje co dzień.

   Za życzenia w pas się kłaniam
   I ku prozie wnet się skłaniam,
   Bo nie równać w wierszu mi się
   Z Kwasem, co poezją pisze 😉

Leave a Comment

Komentarze mile widziane.

Jeżeli chcesz do komentarza wstawić kod, użyj składni:
[code]
tutaj wstaw swój kod
[/code]

Jeżeli zrobisz literówkę lub zmienisz zdanie, możesz edytować komentarz po jego zatwierdzeniu.