Już za chwileczkę, już za momencik…

Jeżeli ktoś kojarzy mój wpis sprzed dwóch lat, to informuję, że póki co nie udało mi się popełnić żadnej pozycji z tamtej listy. Nie kupiłem Porsche, nie zrobiłem sobie tatuażu, nie spędziłem nocy sam w lesie.

Tymczasem jednak przeleciały dwa latka i lada dzień kończę…

fanfary

tusz

nie taki tusz, idioto, leć po szmatę

ten właściwy tusz

jeszcze trochę fanfarów…

42 lata

Niby nie ma się z czego cieszyć – wiadomo, czas, panta rhei, one way ticket i tak dalej. Ale z drugiej strony już wkrótce, przez 365 dni będę miał ilość lat równą Uniwersalnej Odpowiedzi na Wielkie Pytanie o Życie, Wszechświat i Całą Resztę. Nie w kij dmuchał. Wypadałoby przeżyć ten rok we właściwy sposób!

Tymczasem jednak napawam się jeszcze końcówką roku 41, który jest nie dość, że liczbą pierwszą, to w dodatku liczbą pierwszą bliźniaczą. Jak zdrowie dopisze, po 41-43 pozostaną mi jeszcze tylko dwie takie okazje: 59-61 i ewentualnie 71-73. Na trzycyfrowe 101 / 103 już raczej nie ma co liczyć.

O le!


13
Dodaj komentarz

avatar
Obrazki i zdjęcia
 
 
 
Filmy
 
 
 
Inne
 
 
 
6 Wątki komentarzy
7 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
7 Comment authors
kwas0075000libLilithJacekxpil Recent comment authors
  Zapisz się  
Powiadom o
Futrak
Gość
Futrak
offline

No to tradycyjnie życzę 103 lat!
W zdrowiu i pełni władz umysłowych 😉

Motylek
Gość
Motylek
offline

Wszystkiego najlepszego!
Spełnienia marzeń tych, które są, i tych, które dopiero się pojawią.
I oby wena Cię nie opuszczała, to i my, czytelnicy, coś z tego będziemy mieli!

Jacek
Gość
Jacek
offline

xpilu, przeżycia jeszcze wielu liczb pierwszych bliźniaczych. I nie rzucaj pochopnie, że 103 jest poza zasięgiem. Ja ciągle trzymam się nadziei na teleportację i eliksir młodości. Z oczywistego powodu bardziej mi zależy na tym drugim.

Lilith
Gość
Lilith
offline

Breithlá shona duit!
…i jeszcze 103 lat blogowania w szczesciu i zdrowiu 🙂

5000lib
Gość
5000lib
offline

Życzę Ci spełnienia najsytszego Marzenia, które nosisz w Sobie. Liczb Bliźniaczych, Liczb Pierwszych, tych które są zwiastunkami Nadziei Wiary i Miłości (bez ości, albo by było ich jak najmniej i tylko takich, dzięki którym docenia się smak życia i potrafi się nim cieszyć). Zdrowia, życie masz przed Sobą. Drobiazgów, które cieszą. Poczucia humoru, jeśli łamigówek to matematycznych, dobrych wróżb statystycznych. I wyników gimnastycznych. Co ja będę plotła. Dobrego. I najlepszego.
Dziękuję za Twoje poczucie humoru i serdeczną obecność.

kwas007
Gość
kwas007
offline

To nie Grecja, to nie Chiny, to są Twoje urodziny. Zawsze zdrowy z lekarstw kpij i beztrosko sobie śpij. Chleb na stole, mleko w dzbanku, dobry humor, Konto w banku, niepsujący się samochód i rosnący stale dochód.

%d bloggers like this: