Kubek w kubek

Wczoraj przyjechali teściowie. Przy tej okazji przytargali z Polski mnóstwo naszych klamotów, które w ten czy inny sposób zgromadziły się u nich w domu. Na przykład pięcioletnie wyciągi z dawno już nieaktywnej karty kredytowej, na której nie ma żadnych transakcji, ale którą najwyraźniej bank ma ciągle nadzieję kiedyś reaktywować i spamuje co miesiąc.

Albo dwa kubki z logo Kurnik.pl, które zamówiliśmy online ponad 3 lata temu, a o których na śmierć zapomnieliśmy. Jakże szeroki uśmiech zakwitł wczoraj na mym licu na widok tych dwóch kubeczków 😉 Wiszą sobie teraz na haczykach w kuchni i radują wzrok.

Do kompletu jest jeszcze parka t-shirtów z logo Kurnik.pl, jeden w rozmiarze średniej wielkości słonia (to mój!) i drugi – taki bardziej humanoidalny – dla Małżowiny.

Pogoda dziś pod psem, ale udało mi się obwieźć dziadków…

Bajdełej, na wujka z ciotką mówi się „wujostwo”. Czyli na dziadka z babcią powinno się mówić „dziadostwo”. Zamiast tego mówi się „dziadkowie”, co musiałem dziś cierpliwie tłumaczyć córce, zmagającej się coraz sprawniej z nieszczęsną dwujęzycznością.

… obwieźć dziadków po okolicy, pokazać im wodospad w Powerscourt, trochę górek, trochę wody. Zdjęć natrzaskali, zmarzli, ponarzekali na deszcz i wiatr – słowem mówiąc, wszystko w normie 😉


3
Dodaj komentarz

avatar
Obrazki i zdjęcia
 
 
 
Filmy
 
 
 
Inne
 
 
 
2 Wątki komentarzy
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
adminRomekagnieszka_sto Recent comment authors
  Zapisz się  
Powiadom o
agnieszka_sto
Gość
agnieszka_sto
offline

Czyli na matke i ojca powinno sie mowic "rodzenstwo"?… 🙂

Romek
Gość
Romek
offline

Hmmm, u mnie jest pare Twoich książek. I jakieś płyty z zawartością o której na porządnym blogu nie wypada wspominać. Ale spoko, nic się nie zniszczy 🙂

admin
Gość
admin
offline

Rozumiem zatem, że z ww. płyt sporządziłeś na wszelki wypadek kopię zapasową 🙂

A jakie książki?

%d bloggers like this: