Kubek w kubek

Wczoraj przyjechali teściowie. Przy tej okazji przytargali z Polski mnóstwo naszych klamotów, które w ten czy inny sposób zgromadziły się u nich w domu. Na przykład pięcioletnie wyciągi z dawno już nieaktywnej karty kredytowej, na której nie ma żadnych transakcji, ale którą najwyraźniej bank ma ciągle nadzieję kiedyś reaktywować i spamuje co miesiąc.

Albo dwa kubki z logo Kurnik.pl, które zamówiliśmy online ponad 3 lata temu, a o których na śmierć zapomnieliśmy. Jakże szeroki uśmiech zakwitł wczoraj na mym licu na widok tych dwóch kubeczków 😉 Wiszą sobie teraz na haczykach w kuchni i radują wzrok.

Do kompletu jest jeszcze parka t-shirtów z logo Kurnik.pl, jeden w rozmiarze średniej wielkości słonia (to mój!) i drugi - taki bardziej humanoidalny - dla Małżowiny.

Pogoda dziś pod psem, ale udało mi się obwieźć dziadków...

Bajdełej, na wujka z ciotką mówi się "wujostwo". Czyli na dziadka z babcią powinno się mówić "dziadostwo". Zamiast tego mówi się "dziadkowie", co musiałem dziś cierpliwie tłumaczyć córce, zmagającej się coraz sprawniej z nieszczęsną dwujęzycznością.

... obwieźć dziadków po okolicy, pokazać im wodospad w Powerscourt, trochę górek, trochę wody. Zdjęć natrzaskali, zmarzli, ponarzekali na deszcz i wiatr - słowem mówiąc, wszystko w normie 😉

3 komentarze

  1. Hmmm, u mnie jest pare Twoich książek. I jakieś płyty z zawartością o której na porządnym blogu nie wypada wspominać. Ale spoko, nic się nie zniszczy 🙂

    1. Rozumiem zatem, że z ww. płyt sporządziłeś na wszelki wypadek kopię zapasową 🙂

      A jakie książki?

Leave a Comment

Komentarze mile widziane.

Jeżeli chcesz do komentarza wstawić kod, użyj składni:
[code]
tutaj wstaw swój kod
[/code]

Jeżeli zrobisz literówkę lub zmienisz zdanie, możesz edytować komentarz po jego zatwierdzeniu.