Samo życie

Awaryjnie

Najpierw okazało się, że kupiony trzy dni temu telewizorek do dziecinnego nie działa. Trzeba pojechać do sklepu i wymienić.

Zdejmuję TV z uchwytu, pakuję w oryginalny karton, wsiadam w auto, uruchamiam silnik… a auto się zaczyna trząść oraz mrygać żółtą diodą uszkodzonego silnika. Wszystkie warsztaty KIA pozamykane do stycznia, a w nieautoryzowanym warsztacie nie będę próbował bo jeszcze mi gwarancja poleci… Innymi słowy, do stycznia chodzimy piechotką.

Małży w pracy padł system i wszyscy klęli. Wychodząc na tramwaj (mężotaksówka nie działa!) doświadczyła awarii bankomatu i musiała pożyczyć na bilet od kumpeli.

Boję się spuścić wodę…

Tagi
Pokaż więcej

xpil

Po czterdziestce. Żonaty. Dzieciaty. Komputerowiec. Krwiodawca. Emigrant. Rusofil. Lemofil. Sarkastyczny. Uparty. Mól książkowy. Ateista. Apolityczny. Nie oglądam TV. Uwielbiam matematykę. Walę prosto z mostu. Gram na paru instrumentach. Lubię planszówki. Słucham bluesa, poezji śpiewanej i kapel a'capella. || Kliknij tutaj po więcej szczegółów ||

Dodaj komentarz

2 komentarzy do "Awaryjnie"

avatar
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
butter
Gość

to taka sugestia od Bogów, coby nie wstawiać do dzieciowego elektronicznego pastucha

valdie68
Gość

Właśnie. Taniej będzie zatrudnić hipnotyzera co córę zaprogramuje. Prąd drożeje, a jak hipnotyzer będzie poprawny to i jakaś refundacja się pewnie należy 😉

Close