Spiesz się powoli

https://xpil.eu/bBPZ5

Wracając dziś eM-Czwórką do domu postanowiłem - jak zwykle - przejechać szybkim, prawym pasem przez bramki. Prawy pas jest zarezerwowany wyłącznie dla posiadaczy urządzenia E-Toll i gwarantuje przejechanie przez bramki z prędkością nie mniejszą niż 50 km/h.

Tym razem jednak wybór szybkiego pasa zakończył się niepowodzeniem. Jakiś geniusz próbował przejechać tym pasem z łodzią na przyczepce. Łódź okazała się za szeroka, efektem czego delikwent niemalże ugrzązł w bramce i trzeba było odczekać prawie pięć minut zanim przyjdzie ktoś z obsługi i rozładuje korek, który natychmiast urósł na całą długość pasa.

Na szczęście nigdzie się nam nie spieszyło. Odstawszy rzeczone pięć minut ruszyliśmy dalej. Do domu dotarliśmy bez dalszych przygód, dzięki czemu mogę teraz umieścić kolejny wpis na tym, nudnym jak flaki z olejem rzepakowym, blogu.

https://xpil.eu/bBPZ5

2 komentarze

  1. Olej rzepakowy nie musi być nudny, jeśli popatrzymy na jego angielską nazwę to można przetłumaczyć jako olej gwałtu (rapeseed) i już się robi ciekawiej. Z diwajsem na szybie można przejeżdżać przez wszystkie bramki, ale one się tak ładnie nie otwierają.

Leave a Comment

Komentarze mile widziane.

Jeżeli chcesz do komentarza wstawić kod, użyj składni:
[code]
tutaj wstaw swój kod
[/code]

Jeżeli zrobisz literówkę lub zmienisz zdanie, możesz edytować komentarz po jego zatwierdzeniu.