Samo życie

Znów jeżdżę

Od kilku minut znów jestem szczęśliwym kierowcą mojej Kijanki. Autko jeździ, nic nie brzęczy, nic durnego nie mryga i ogólnie jest fajnie.

Co się stało? Nie mam pojęcia. Z bełkotu mechanika wyłapałem tylko słówko „ignition” i „replaced” więc domyślam się, że wymienili jakiś element układu zapłonowego.

Koszt całej imprezki: €50 za lawetę spod domu do mechanika. Zainteresowanym mogę dać namiary na dobrego holowniczego-laweciarza.

Tak więc niestety, zamiast pokazać teściom Wicklow Mountains, Glendalough tudzież Ardgillan Castle, pokazałem tylko wodospad w Powerscourt i dużo zieleni za oknem 😉

Ale niech się cieszą, mogą sobie poobcować z wnuczką przynajmniej, no i zamrażarka już pęka w szwach bo się teściowa rozpędziła z bigosami, potrawkami, leczami (czy „leczo” ma liczbę mnogą?) i innymi dobrami spożywczymi.

A z innej beczki, dziś pierwszy dzień w pracy po przerwie świąteczno-noworocznej. Wszyscy dookoła łażą lekko śnięci.

Zabawne.

Tagi
Pokaż więcej

xpil

Po czterdziestce. Żonaty. Dzieciaty. Komputerowiec. Krwiodawca. Emigrant. Rusofil. Lemofil. Sarkastyczny. Uparty. Mól książkowy. Ateista. Apolityczny. Nie oglądam TV. Uwielbiam matematykę. Walę prosto z mostu. Gram na paru instrumentach. Lubię planszówki. Słucham bluesa, poezji śpiewanej i kapel a'capella. || Kliknij tutaj po więcej szczegółów ||

Dodaj komentarz

1 Komentarz do "Znów jeżdżę"

avatar
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
bro
Gość

O fajnie, że auto masz już sprawne. Jak by co to ja już mam transport po ten wzmacniacz.

Close